anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowy System

BoloOlo
Nowicjusz

Nowy System

Witam, niestety zaktualizowałem komputer SVF1521N1E do windowsa 10 i niestety nie mialem czasu wciagu tych 30 dni aby wrócic do 8.1. Więc zgralem 8.1 na pendrive i z okna po naciśnieciu przycisku assist zainstalowalem nowego windowsa. Wszystko niby pieknie ładnie, sterowniki niby się zainstalowały, ale oprogramowanie sony juz tak nie dokonca np vaio image optimizer, nie mam tez tego programu ( nie pamietam jak on się nazywał) w którym był taki zubożały equalizer - można bylo ustawic filtr dzwięku i bardzo lubilem ten typowy sony - nazwa to bylo cos w typie sony clear voice cos takiego - gral melodyjniej glosniej i znacznie szersze pasmo bylo. Moje pytanie jak instalowac te wszystkie sterowniki i oprogramowanie żeby wszystko ładnie weszło albo chociaz ten program od ustawien dziewku?   https://www.sony.pl/support/pl/content/cnt-dwnl/SVF1521N1E/list#os3

z góry dzięki za odpowiedz

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Większość oprogramowania i sterowników dostępna jest na stronie wsparcia, jednak niektóre programy dostępne są wyłącznie z poziomu partycji recovery.

 

Kilka lat temu była podawana następująca kolejność instalacji sterowników i narzędzi link