anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem z bateria sony vaio

profile.country.PL.title
bigi1421
Poszukiwacz

problem z bateria sony vaio

Witam !
Jak w temacie mam problem z baterią w laptopie sony vaio. Wg. obudowy jego model to SVE171A11M ale po wejściu w bios widnieje SVE1713L1RB. Kupiłem ten laptop używany, bez baterii. Po jakimś czasie naszło mnie na dokupienie jej, ze względu na utrudnienia pracy z kablem. Bateria to zamiennik o pojemności 6600 i napięciu 10.8V. Po włożeniu baterii laptop startuje, kontrolki się zapalają, klawiatura się podświetla lecz ekran nie startuje. Cały czas jest czarny i po jakiejś minucie laptop się wyłącza. Jak jest podpięty pod zasilacz to działa wszystko normalnie. Bateria po pierwszym wsadzeniu miała 28%, zostawiłem ją do naładowania i po nocy ma 97%. Gdy na uruchomionym komputerze odepnę ładowarkę to laptop się wyłącza. W biosie nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat baterii, jakby jej nie widział. Ma ktoś jakiś pomysł w czym może leżeć problem ?
Z góry dziękuje za pomoc

Specyfikacja :
PROCESOR I7-2670QM
8Gb ram DDR3
DYSK SSD: 256GB SSD
DWIE KARTY GRAFICZNE: ZINTEGROWANĄ Z PROCESOREM - INTEL HD GRAPHICS 3000 ORAZ ZINTEGROWANĄ Z PŁYTĄ GŁÓWNĄ: AMD RADEON HD 7500M/7600M Series


2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

jak sam wspomniałeś, bateria jest zamiennikiem. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania sprzętu na nieorginalnych częściach.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
leslaw.wasacz
Użytkownik

Ja oddałbym baterię w ten sam dzień w którym nie działała i dał stary akumulator do regeneracji