anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z dźwiękiem przez hdmi w tv (Sony Vaio VPCEB2S )

profile.country.pl_PL.title
pbroda1982
Początkujący

Problem z dźwiękiem przez hdmi w tv (Sony Vaio VPCEB2S )

Witam,

Mam problem z dźwiękiem przy podłączeniu laptopa z tv przez hdmi. Problem ujawania się przy puszczaniu filmów hd, gdy dźwięk odtwarzany jest przez telewizor (Sony w5500). Poprostu dźwięk co chwilę zanika.

Znalazłem w sieci podobne problemy u innych osób (szczególnie przy laptopach z radeonem 5650). Czy Sony ma zamiar coś z tym zrobić ?

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
michal3411
Początkujący

" Znalazłem w sieci podobne problemy u innych osób (szczególnie przy  laptopach z radeonem 5650). Czy Sony ma zamiar coś z tym zrobić ? "

Zrobić napewno zrobi , pytanie kiedy to nastąpi ?

Nie chce mówić źle , ale też nie napisze że żle .

Jeżeli są tego typu problemy to zazwyczaj problem jest rozwiązywany do 6 miesięcy .

Zdarza się że wcześniej  , ale to nie reguła .

Sam miałem , a właściwie dalej mam , komputer który po sprzedaży miał błędy w oprogramowaniu

a w moim przypadku aktualizacja nastąpiła po 6 miesiącach , nie chce pisać że to reguła .

profile.country.pl_PL.title
kudlatek
Początkujący

Mam Sony vaio VPCEB3M1E i ten sam problem. Przy odtwarzaniu przez hdmi zanika  ciągle dzwięk. Jest to bardzo irytujace, tym bardziej, iż Sony zna ten bug już od conajmniej kilku miesięcy:smileycry:. Mam nadzieję że nasze posty zmuszą kogoś do działania, bo przecież Sony to podobno laptopy z " górnej półki"

profile.country.pl_PL.title
segutow
Początkujący

Mam problem z dźwiękiem przy podłączeniu laptopa VPCEC3M1E/BJ

z tv KDL-32V5500 przez hdmi. Problem pojawia się przy odtwarzaniu filmów, kncertów, teledysków, nagrań zapisanych z kamery DCR-SR55E dźwięk co chwilę zanika:smileycry:. To żenujące:smileyangry: nie po to kupiłem i związałem sie z marką SONY, żeby mieć teraz problemy... Kiedy problem zostanie rozwiązany??? Piszcie użutkownicy o tym problemie!:smileydevil:

Message was edited by: segutow

profile.country.pl_PL.title
michal3411
Początkujący

" ... bo przecież Sony to podobno laptopy z " górnej półki ... "

No niestety ale jeśli chodzi o Sony serii E ( VPCE.... ) to to jest raczej d...a półka . ""

Apropo spróbuj jedną rzecz włącz komputer i telewizor do jednego gniazdka ,

czasem pomaga ( przesunięcia fazowe ) .

profile.country.PL.title
Klimton
Poszukiwacz

Mam dokłądnie ten sam problem EB3S1E i KDL 46W5500 - dźwięk z filmach puszczony przez hdmi przerywa co chwilę. Przy odtwarzaniu muzyki z winampa jest ok. Kiedy włączę film i obraz mam przez hdmi a dźwięk przez wyjście słuchawkowe (podłączone do kina) jest ok.

Zainstalowałem najnowsze sterowniki karty graficznej i sterownik audio. Nie pomogło. Czekam na rozwiązanie problemu albo oddaje komputer do sklepu. HDMI był dla mnie priorytetem a tu takie krzaki.

Message was edited by: Klimton

profile.country.pl_PL.title
ogr30-----
Nowicjusz

Mam EB2S1E ale problemów z dzwiękiem przez hdmi nigdy nie miałem .Mam za to problem z obrazem przez hdmi ale nie będe o tym tu pisał . A czy na innych odtwarzaczach występuje ten problem ?

profile.country.PL.title
Klimton
Poszukiwacz

Zarówno w wmp jak i windvd i power dvd. Innych odtwarzaczy nie mam. Jutro idę z tym do serwisu. Słyszę też dośc wyraźnie piszczenie w środku laptopa ale na to podobno jest już sposób.

profile.country.pl_PL.title
pakwiec71
Nowicjusz

Witam.

Czy problem został rozwiązany , ktoś ma rozwiązanie ? U mnie wygląda to tak że dźwięk tnie się ale tylko przy filmach HD (mkv , mp4) , przy divx jest ok. Oczywiscie problem jest tylko wtedy kiedy podłączam tv przez hdmi , przy odtwarzaniu na laptopie jest ok.

pozdr.

paweł

profile.country.pl_PL.title
dzaco-----
Nowicjusz

Witam,

Niestety problem ten pozostaje nadal nie rozwiązany przez Sony. Support sugeuje sprawdzenie ustrawień Dolby w preferencjach dzwięku a jeżeli to nie przynosi rezultatu to odesłanie laptopa do serwisu w celu diagnozy. Czyli wychodzi na to, że nie chcą, albo nie potrafią tego naprawić.

Co ciekawe sprawdzałem połączenie z trzema telewizorami(dokładnych modlei nie jestem w stanie podać): LG LCD 32" Full Hd, Sony Bravia (jakiś duży) Full HD,  plazmowy Panasonic 42" HD Ready i w przypadku LG przywanie dzwięku nie występowało, jedynie drobne trzaski co paręnaście minut.

W każdym bądź razie ja się strasznie zawiodłem na tym laptopie (VPC-EB3S1E) i oddaje go do sklepu.

Firmie Sony już dziękuję...

Pzdr.

Message was edited by: dzaco_