anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z dźwiękiem XP SP2 na VGN FZ21m

Crome
Początkujący

Problem z dźwiękiem XP SP2 na VGN FZ21m

Witam.
Kilka dni temu zakupiłem laptopa VGN FZ21m i postanowiłem pozbyć się Visty na rzecz XP.
I tutaj zaczął się problem, mianowicie po postawieniu platformy mam problemy ze sterownikami do karty dźwiękowej. Jak podłączę słuchawki, to głos wydobywa się zarówno ze słuchawek jak i z głośników. Nie mam pojęcia jak to naprawić. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

6 ODPOW. 6
dorysiek
Początkujący

Mam także problem, gdyż nie wiem jak zmienić system z visty na xp. Posiadam VGN-FZ18M po włożeniu płyty z xp wczytuje wszystko do momentu zapisywania na dysk. Nie widzi twardego dysku???? a ja głupieję. :cry: Możesz mi coś poradzić???? Jeszcze lepiej jak bym mógł wgrać dwa systemy. Wiesz nie jestem za bardzo z tym obyty. Z góry dzięki.

Crome
Początkujący

Mam także problem, gdyż nie wiem jak zmienić system z visty na xp. Posiadam VGN-FZ18M po włożeniu płyty z xp wczytuje wszystko do momentu zapisywania na dysk. Nie widzi twardego dysku???? a ja głupieję. :cry: Możesz mi coś poradzić???? Jeszcze lepiej jak bym mógł wgrać dwa systemy. Wiesz nie jestem za bardzo z tym obyty. Z góry dzięki.


Xp wgrałem przy pomocy nLite, gdzie musisz dołączyć sterowniki do dysków sata (użyłem tych, co były na viście).

Tu masz opis co i jak z tym programem się robi:
http://www.purepc.pl/node/881?pageNo=ALL

Daj znać, jak będziesz miał takie same problemy z dźwiękiem co ja :wink:

interman
Początkujący

Witam.
Kilka dni temu zakupiłem laptopa VGN FZ21m i postanowiłem pozbyć się Visty na rzecz XP.
I tutaj zaczął się problem, mianowicie po postawieniu platformy mam problemy ze sterownikami do karty dźwiękowej. Jak podłączę słuchawki, to głos wydobywa się zarówno ze słuchawek jak i z głośników. Nie mam pojęcia jak to naprawić. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.


Ja tez mam problem w swoim fz21m wgrałem xp zainstalowałem wszystkie stery i wszystko mi ładnie fajnie śmiga oprócz dźwięku wogóle nie mogę dobrać sterownika do karty dźwiękowe.
Ma może ktoś jakiś pomysł bo ja mam już dość próbowałem już chyba wszystkiego!
Jak możecie to pomóżcie!!!
Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
piwzite
Początkujący

Witam.
Kilka dni temu zakupiłem laptopa VGN FZ21m i postanowiłem pozbyć się Visty na rzecz XP.
I tutaj zaczął się problem, mianowicie po postawieniu platformy mam problemy ze sterownikami do karty dźwiękowej. Jak podłączę słuchawki, to głos wydobywa się zarówno ze słuchawek jak i z głośników. Nie mam pojęcia jak to naprawić. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.


Ja tez mam problem w swoim fz21m wgrałem xp zainstalowałem wszystkie stery i wszystko mi ładnie fajnie śmiga oprócz dźwięku wogóle nie mogę dobrać sterownika do karty dźwiękowe.
Ma może ktoś jakiś pomysł bo ja mam już dość próbowałem już chyba wszystkiego!
Jak możecie to pomóżcie!!!
Pozdrawiam


skąd można pobrać sterowniki do fz21m pod XP profesional? Jest gdzies to w jednym zestawie czy trzeba szukać każdego urządzenia osobno? Jeżeli masz komplet to mógłbys jakoś udostępnić?

dorysiek
Początkujący

Xp wgrałem przy pomocy nLite, gdzie musisz dołączyć sterowniki do dysków sata (użyłem tych, co były na viście).

Tu masz opis co i jak z tym programem się robi:
http://www.purepc.pl/node/881?pageNo=ALL

Daj znać, jak będziesz miał takie same problemy z dźwiękiem co ja :wink:

Panowie mam problem właściwie ze wszystkim. Program ściąngąłem. Jest ok ale nie wiem skąd ściąngąć sterowniki a nie mogę dostać się do ukrytej partycji. Proszę się nie śmiać, nie jestem z tym obeznany, a nie znam nikogo w pobliżu który mógłby mi pomóc. Sony serwis się na nas wypina. Jakby tak krok po kroku. Z góry dzięki

Crome
Początkujący

Na anglojęzycznej sekcji forum znalazłem posta, w którym ktoś właśnie pytał o stery do serii fz. Zajrzyjcie tam, powinniście znaleźć (teraz za bardzo nie mam jak podać wam dokładnego linka, siedzę na wykładzie :tongue: )
Ale z tymi sterownikami też się namęczyłem, głównie do karty dźwiękowej... i tak dalej nie działa sprzęt ze słuchawkami jak należy... Chyba trzeba będzie wrócić na viste, jak się tego nie będzie dało naprawić