anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem z ekranem

michal65
Początkujący

problem z ekranem

Witam, co jakiś czas ekran mojego vaio zaczyna gasnąć na kilka sekund, po których obraz powraca. Nie dzieje się to za każdym razem ale i tak jest bardzo irytujące. Może ktoś wie o co może chodzić?

6 ODPOW. 6
odmi
Początkujący

Witam, co jakiś czas ekran mojego vaio zaczyna gasnąć na kilka sekund, po których obraz powraca. Nie dzieje się to za każdym razem ale i tak jest bardzo irytujące. Może ktoś wie o co może chodzić?


gasnie ekran? gasnie podswietlanie czy grafika wylacza sygnal?

michal65
Początkujący

podświetlanie, obraz robi się czarny ale wytężając wzrok:P można dopatrzeć się folderów itp

odmi
Początkujący

hmm.. to nie najlepiej,
aktualizowales sterownik zgodnie z nowym Windows Update?

jesli tak i dalej "miga" to obawiam sie ze wizyta w serwisie moze byc niezbedna

michal65
Początkujący

Sterowniki mam aktualne, kompa mam od miesiąca więc w razie czego gwarancja działa. Dziwne jest to, że nie dzieje mi się to cały czas tylko po jakimś czasie pracy (i to nie za każdym razem) zaczyna migać po czym wraca do normy 😕 czas pokaże co dalej.

michal65
Początkujący

Cala ta historia skonczyla sie serwisem, miesiac czasu mam czekac bo wysylaja mi laptopa do Niemiec 😕 makabra.

odmi
Początkujący

dlatego zmieniam na DELL
z serwisem next bizness day on site :slight_smile: z opcja ze dysk twardy zostaje u mnie w momencie uszkodzenia


btw.. ktos chce tanio i okazyjnie kupic praktycznie nowego FZ21M z Office PRO PL ?