anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z Touchpadem

profile.country.PL.title
CCuteBbunny
Poszukiwacz

Problem z Touchpadem

Więc,problem zaczyna się tu iż,mam problem z touchpadem,Najprawdopobniej jest coś z nim,gdy laptop jest podłączony do ładowania touchpad szaleje,rusza się po ekranie i sam się klika,próbowałem go odinstalować ale nie działało,po następnym włączeniu systemu sterowniki touchpada instalowały się same,w samej opcji touchpada opcja ,,wyłącz'' była zgaszona,więc probowałem w BIOS'ie,Lecz chyba mam jakiegoś starego BIOS'a,z 2008 roku,i tu pojawia się jeszcze jeden problem,szukałem nowszych sterowników do BIOS'a ale na dole laptopa nie ma modelu czy czegoś tam,mam tylko PCG-71211M,Tego drugiego modelu nie ma,próbowałem szukać na necie,ale oczywiście tez nigdzie nie ma,więc szukam pomocy tu,możecie mi jakoś doradzić bądż podać ten drugi model?Specyfikacje Lapka to:

SystemOperacyjny

Windows 7 Ultimate 64-bitowy

Producent i lapek 

Sony Vaio

Procesor:Intel(R) Core(TM)i3 CPU M370 @ 2.40GHz (4 CPUs)

Ram:4096MB RAM

I teraz gdy weszłem do Dxdiag'u znalazłem ten model,chyba,ale wole się jeszcze upewnić :wink: 

Dziękuje za wyrozumiałość to tak na przyszłość 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Skierowałem Twój problem do supportu. Jak tylko będzie odpowiedź dam znać.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Oto odpowiedź supportu:

Po tym oznaczeniu niestety nie jestem w stanie doradzić klientowi (PCG-71211M). Zalecam włączenie BIOS i na dole ekranu pojawi się 15-cyfrowy numer seryjny komputera, a po jego odczytaniu proszę o bezpośredni kontakt z działem wsparcia technicznego poprzez formularz zgłoszeniowy:

http://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cpint=spt-footer_contact

Na podstawie tego numeru konsultanci będą w stanie odczytać poprawną nazwę modelową oraz wskazać stronę ze sterownikami dla komputera.

 

Ze swojej strony dodatkowo zalecam wykonanie poniższych kroków, które mogą rozwiązać problem:

1. Kliknij na start.
2. Wybierz VAIO Control Center z listy programów.
3. Rozwiń klawiatury i myszy.
4. Wybierz Pointing Device / Urządzenie wskazujące
5. Kliknij na Zaawansowane
6. W zakładce opcje wskaźnika, kliknij na opcję ukryj wskaźnik podczas pisania.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
CCuteBbunny
Poszukiwacz

Rozumiem,lecz wczoraj trochę nad tym posiedziałem i chciałem podpiąć klawiature pod usb,lecz po podpięciu wyskoczył error że nie ma niektórych sterowników,Ethernet itd..Odpiąłem na chwilę laptop od ładowania i co?Klawiatura jak i touchpad zaczeły normalnie działać,więc spowodowane jest to najprawdopodobniej przez ładowarkę bądz baterie od laptopa,Ale dziękuje za wszelką pomoc i zaangażowanie

Pozdrawiam