anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem ze sterownikiem SATA Driver (Intel)

Hellrid
Poszukiwacz

Problem ze sterownikiem SATA Driver (Intel)

Od października 2013 roku mam problem z paroma sterownikami, dwa z trzech udało mi się obejść - zainstalowałem nowsze wersje ze strony Intela - wersję dostępne przez Vaio i te dostępne na stronie nie chciały się poprawnie zainstalować się na komputerze. Jakby ktoś doradził, jak je usunąć z listy oczekujących to bym się także ucieszył.

 

Jedyny sterownik jaki nie udało mi się znaleźć i zainstalować to SATA Driver (Intel), początkowo ściągałem przez Vaio Update, potem sprawdzałem czy ściągnięta wersja ze strony Sony coś zmieni - niestety nic. Za każdym razem wygląda to tak:

 

Ściągam SATA Driver (Intel) - 12.8.0.1016 17.27 Mb - 64 bit z 17-10-2013, odpalam, wszystko idzie dobrze, na wszystko się zgadzam i wyskakuje "Działanie instalatora zostało zakończone przedwcześnie, ponieważ wystąpił niastępujący błąd: Błąd krytyczny podczas instalowalacji." i technologai Intel Rapid nie może zostać zainstalowana. U dołu mam możliwość przeglądniecia dziennika, ale nie znam się na tym, w razie czego mogę przesłać.

 

Mam SVP1321L1EBI, zakupiony w salonie w okolicach sierpnia 2013, widows po wszystkich aktualizacjach na 8.1, 64-bity. Numer seryjny: 54594789-0005622.

0 ODPOWIEDZI 0