anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Vaio PRO 13 nie działa na bateri

ROZWIĄZANE
karas668
Nowicjusz

Sony Vaio PRO 13 nie działa na bateri

Witam dzisiaj pojawił mi sie problem w moim sony pro 13 nie moge go wlaczyc bez urzycia ladowarki. Po podpieciu ładowarki dziala normalnie bateria pokazuje 66% naładowania a gdy wyciagne z gniazdka odrazu gasnie. wczoraj bateria trzymała spokojnie 5 godzin. Prosze o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
filipow73
Poszukiwacz

znalazlem rozwiazanie, pod spodem laptopa jest plastikowa plytka, po jej odczepieniu, widzimy wejscie na dodatkowy akumulator i czarny guziczek resetu baterii, nalezy go przytrzymac przez ok sekunde i komputer uruchamia sie bez kabla i normalnie sie laduje. pozdrawiam :slight_smile:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Ile czasu używasz laptop z tym akumulatorem?

 

Miałem kiedyś bardzo podobny przypadek ze swoim VAIO - akumulator padł tuż po gwarancji.

 

Pozdrowienia

karas668
Nowicjusz

Witam. Ja osobiście używam go od kwietnia. Wtedy go kupiłem. A poprzedni właściciel miał go ok 2 lata tylko ze prawie go nie używał bo nawet nie było na nim mikro rynek. Bateria dziwna sprawa bo dzień wcześniej pracowałem na nim ponad 6 godzin na baterii. Nie wskazywała ona żadnych zużyć. I też nie zużyciem baterii do końca.

Wysłano ze smartfonu Sony Xperia™
filipow73
Poszukiwacz

Znalazles rozwiazanie? Mam to sam. Od kilku miesiecy pracuje tylko na kablu, a poziom baterii spada. O ile pamietam tez zaczelo sie od 66%, teraz mam 4% i nie wiem co dalej z tym zrobic.

filipow73
Poszukiwacz

znalazlem rozwiazanie, pod spodem laptopa jest plastikowa plytka, po jej odczepieniu, widzimy wejscie na dodatkowy akumulator i czarny guziczek resetu baterii, nalezy go przytrzymac przez ok sekunde i komputer uruchamia sie bez kabla i normalnie sie laduje. pozdrawiam :slight_smile:

karas668
Nowicjusz

Witam zamówiłem nowa baterie. Kolega który naprawia tel powiedział mi ze bateria się przepalila czasami się tak robi w tel. Jak bateria przyjdzie to napisze czy udało mi się rozwiązać problem.

Wysłano ze smartfonu Sony Xperia™
karas668
Nowicjusz

Masakra działa:-) Wielkie dzięki:-)

Wysłano ze smartfonu Sony Xperia™
filipow73
Poszukiwacz

Nie ma problemu :wink: