anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Vaio - problem z kartą graficzną

Qbik2508
Nowicjusz

Sony Vaio - problem z kartą graficzną

Witam,


posiadam laptop Sony Vaio SVE14A1S6EB, która ma dwie karty graficzne. Pierwszą zintegrowaną Intel® HD Graphics Family i drugą AMD Radeon HD 7570M / HD7670M Graphics. Wszystkie programy i gry działają mi niestety na tej zintegrowanej Intel, a chciałbym żeby było odwrotnie aby zawsze działał Radeon. Pytanie, jak to zrobić ? Dodam że mam wszystkie aktualne sterowniki. Prosze o pomoc i z górzy dziękuje.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Krolpaw
Użytkownik

Ja niestety miałem ten sam problem z tym że po aktualizacji do Win 8.1. Pomimo aktualizacji wszystkich sterowników Radeon pozostawał nieaktywny. Skorzystałem z pomocy za pośrednictwem infolinii gdzie po zweryfikowaniu systemu zaproponowano mi reinstalacje systemu (instrukcję znajdziesz pod tym linkiem http://www.vaioblog.pl/recovery-w-windows-8-jak-uruchomic-przywracanie-systemu-poradnik/.

To niestety nie rozwiazało moich problemów bo po reinstalacji system się już nie uruchamiał. Postanowiłem skorzystać z płyt recovery które przygotowałem zaraz po zakupie komputera ale niestety z tym samym rezultatem. Ostatecznie komputer wylądował w serwisie gdzie się dowiedziałem że to dosyć powszechny problem z najnowszą wersją systemu.