anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Vaio vpceb4s1e

darkoser0
Nowicjusz

Sony Vaio vpceb4s1e

Witam jestem tu nowy nie wiedziałem jeszcze gdzie to napisać,także proszę o wyrozumiałość.

Mam pewien problem,ponieważ któregoś dnia miałem normalnie ów laptop podłączony do ładowania i jednocześnie włożoną baterię czyli normalne funkcjonowanie,przeglądałem strony internetowe,pijąc jednocześnie kawę gorącą i teraz niechcący poleciały mi dwie kropelki na klawiaturę,przerażony wyłączyłem komputer przyciskiem przytrzymując go długo aż się wyłączy.Od tego momentu niechce się włączyć po włączeniu świeci się tylko wyłącznik na zielono jak zwykle,brak rozruchcu,cisza,brak obrazu.Byłem w jednym sklepie komputerowym gdzie pan poprzyciskał jakoś dziwnie przycisku wziął inną ładowarkę pokazał się na chwile napis Vaio ale zaraz potem zgasł.Powiedział że u niego takich rzeczy nie robią więc poszedłem do drugie sklepu i pan po sprawdzeniu stwierdził że to nie zasilanie a płyta główna.Także nie wiem czy mam wierzyć czy co robić podkreślam że laptop jest mi potrzebny na studia.Proszę o jakieś sugestie pomysły co w tej sytuacji zrobić i co może być ewentualną przyczyną.

Pozdrawiam,pan Dariusz

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Obawiam się, że nie ma możliwości precyzyjnego zdiagnozowania Twojego przypadku. Usterki elektroniki wymagają wizyty w specjalistycznym serwisie i użycia narzędzi diagnostycznych. 

 

Poniżej link do kontaktu z Supportem VAIO (znajdziesz tam nr telefonu oraz forumlarz do zadania pytania)

http://services.sony.pl/supportmvc/pl/contact/email?cat=prd-comp

 

Pozdrowienia! :wink:

 

 

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Jeśli to były "kropelki", które spadły na klawiaturę, to nie jest to wina kawy. W takim wypadku co najwyżej przestała by działać kalawiatura, a raczej kilka przycisków. Chyba, że to nie były kropelki.

Spróbuj wyciągnąć baterię na kilka minut i podłączyć jeszcze raz.