anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Vaio VPCSB nie działa przełącznik stamina<->speed

profile.country.PL.title
Kamil5230
Nowicjusz

Sony Vaio VPCSB nie działa przełącznik stamina<->speed

Witam kilka dni temu zakupiłem Vaio model VPCSB3S9E i mam wielki problem z przełącznikiem stamina<->speed zainstalowałem chyba wszystkie możliwe sterowniki ze strony Sony i dalej nic komputer nie reaguje na przestawienie przełącznika. Zdziwiła mnie rzecz że komputer po uruchomieniu z automatu zainstalował sterowniki dla karty amd jako 7400m series a w seri VPCSB taka karta graficzna wególe nie występowała?!?! w gpu-z również pokazuje 7400m series próbowałem ręcznie instalować sterowniki dla 6670m lecz nic to nie daje. Dodam że na początku była możliwość ustawienia kiedy jaka karta ma być używana lecz to też nie działa, po przeinstalowaniu sterownika ta możliwość znikła, i jak uruchomię byle jaką grę jest średnio 20fps i karta amd ma 0% zużycia.

Proszę o pomoc bo zaraz padnę przy tym sprzęcie

Reszta parametrów laptopa

Windows 7 64bit Proffesional

Intel Core I5 2430M

RAM 4GB

PS Mój tata ma ten sam laptop i u niego wszystko śmiga przełącznik normalnie działa

 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj Kamilu,

Zanim zgłosi się tu z odpowiedzią ktoś z forumowiczów, jeśli chciałbyś skontaktować się bezpośrednio z naszym działem wsparcia, można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
leslaw.wasacz
Użytkownik

wez recovery od taty i postawu siebie. Pewnie robiles czysta instalacje z tym moze byc cyrk. Stamina Speed to autorskie rozwiązanie Sony zrobili to przed NVIDIĄ zamim jeszcze wymyslila Optimusa wiec czapki z głów dla Sony jednak dla uzytkownika po latach może być kłopotliwe