anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Vaio VPCSE1E1E brak dźwięku - nie wykrywa sterownika Realtek

profile.country.PL.title
Dawid_K96.
Poszukiwacz

Sony Vaio VPCSE1E1E brak dźwięku - nie wykrywa sterownika Realtek

Witam, od dłuższego czasu borykam się z problemem w moim Sony Vaio. Mianowicie od kilku tygodni Sony nie wykrywa sterownika Realtek, stało się to nagle, bez przyczyny. Na początku roku miałem podobny problem lecz reinstal sterowników ze strony sony.pl pomógł ale teraz niestety nawet to nie pomaga. Próbowałem też najnowszysch sterowników jednak też nie pomogło. Wrzucam kilka screenów (jeśli to nie problem mam angielską wersję Windowsa 7 64bit). Bardzo prosiłbym o pomoc.Untitled4.pngUntitled.pngUntitled3.pngUntitled2.png

 

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry, Dawidzie, czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz: 
tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email

Pozdrawiam, Agnieszka_J
 

profile.country.PL.title
Dawid_K96.
Poszukiwacz

Witam, nie kontaktowałem się z Sony Support. Czy nie ma Pani albo ktoś z Państwa obsługi pomysłu na szybko co to może być za problem? Przeszedłem na wersje Windwsa 10 jednak problem pozostał. 

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj Dawid, mam nadzieje, ze ktoś z forumowiczów zaraz coś podsunie - a tymczasem zgłosiłam Twój problem do Supportu, odezwiemy się, jak tylko uzyskamy dla Ciebie jakieś wskazówki.

Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Dawid_K96.
Poszukiwacz

Witam, dziekuje za zainteresowanie moim problemem. Tymczasem postanowiłem wgrać najnowsze sterowniki Realtek jakie dostępne są w internecie (R2.82). Sterownik został zainstalowany i w menedżerze urządzeń go widać jednak pojawił się błąd Error Code 10, screeny poniżej:error 2.pngerror.png