anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sterowniki dla Sony Vaio VGN-NS230E

profile.country.pl_PL.title
radbarz
Początkujący

Sterowniki dla Sony Vaio VGN-NS230E

Witam.

Dostałem do reinstalacji laptopa Sony Vaio VGN-NS230E. Został on przywieziony do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Zainstalowałem na nim Windows 7 Utlimate 64-bit. Mam jednak jeden problem ze sterownikiem do urządzenia - prawdopodobnie jest to czytnik kart Memory Stick. W Menedżerze urządzeń wyświetlane jest jako "Podstawowe urządzenie systemowe". Identyfikator sprzętu: PCI\VEN_1180&DEV_0592&SUBSYS_9045104D&REV_12. Z oficjalnej strony Sony pobrałem wszystkie niezbędne sterowniki, jednak część z nich m. in. ten od czytnika Memory Stick nie działa tzn. instalator uruchomia się, identyfikuje system a potem po prostu się wyłącza, wyskakuje okienko Problemu ze zgodnością, następnie po kliknięcie "Zaisntaluj ponownie używając zalecanych ustawień" wyskakuje komunikat informujący o tym, że sterownik jest kompatybilny tylko z Windows Vista. Tryb zgodności z Windows Vista nie pomaga, i jest taki sam objaw jak na trybie Windows 7. (wyłącza się)

Mogę prosić Was o pomoc w odnalezieniu odpowiedniego sterownika?

Pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1
adam_klu
Poszukiwacz

Witaj

 

Tu masz stronę do sterowników dla tego modelu:

 

http://esupport.sony.com/US/p/model-home.pl?mdl=VGNNS230E&template_id=1&region_id=1&tab=download#/do...

 

Powinienieś jednak wiedzieć, że jakakolwiek zmiana systemu lub podzespołu może wywołać brak kompatybilności.

Próbowałeś ściągnąć sterownik ze stron producenta sterownika do czytnika SD?

Tutaj coś znalazłem:

http://www.sony-mea.com/support/download/412633

Nie wiem czy zadziała ale jest przynajmniej nowszy od tego ze strony z USA.

Generalnie jak reinstalujesz system w Vaio to po reinstacji skorzystaj z Vaio Update a potem Windows Update. Wszystkie sterowniki powinny się pobrać i zainstalować.

 

Pozdrawiam

A.