anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sterowniki do Gee Force'a 8400M GT

tym3k
Początkujący

Sterowniki do Gee Force'a 8400M GT

1. Wie ktoś może coś na ten temat? szczególnie force were...połowa gier nie chodzi..na stronie NVidia ani widu ani słychu na ten temat..to jakaś paranoja..spełniam absolutnie wymagania GRY a takowa ruszyć nie chcę..jak ktoś ma jakieś rady to śmiało piszcie..

2. Wam też jak otwieracie nowe okno za każdym razem klawiatura zmienia sie na polski (214)..? Jak sobie siedze na przegladarce i mam "programisty" to jak chcociażby przejdę do WORD'a, to w przegalądarce zostaje programisty a w WORD'zie znowu trzeba zmienić..dziwne..

Proszę o pilną odpowiedź..

ps. gra na której by mnie zależało to Gears of War tudzież Oblivion.

Pozdrawiam, tymek

1 ODPOWIEDŹ 1
tomgliga
Nowicjusz

2. Wam też jak otwieracie nowe okno za każdym razem klawiatura zmienia sie na polski (214)..? Jak sobie siedze na przegladarce i mam "programisty" to jak chcociażby przejdę do WORD'a, to w przegalądarce zostaje programisty a w WORD'zie znowu trzeba zmienić..dziwne..


Możesz po prostu usunąć układ 214, jeżeli go nie używasz. W tym celu w opcjach regionalnych szukasz klawiatury i języki, usuwasz 214 i z głowy. Ja usunąłem wszystkie inne układy niż polski programisty. Po tej operacji pasek języka w ogóle się już nie pojawia.

Pozdrawiam.