anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sterowniki do VAIO - ktore i w jakiej kolejnosci.

marbab1
Nowicjusz

Sterowniki do VAIO - ktore i w jakiej kolejnosci.

Witam,

Posiadam Vaio VPCCB2M0E, niedawno musialem zrobic reset systemu, a ze moje recovery nie zadzialalo (ani z dysku ani z plyty) bylem zmuszony zainstalowac windowsa 7 home p[remium 64bit osobno.

Myslalem, ze nie bedzie problemu, poniewaz zawsze moglem dograc sterwoniki ze strony, ale okazalo sie to nie byc takie proste.

Po pierwsze wszystkie dostepne rzeczy do mojego modelu znalazlem pod tutaj:   https://www.sony.co.uk/support/en/content/cnt-dwnl/VPCCB2M0E/list#os1

Niestety jest tam tyle rzeczy, ze ja - laik gubie sie. Na pewno nie musze instalowac wszystkiego. Sciagnalem to wszystko i probowalem, ale niektore z tych plikow informowaly mnie ze komputer nie spelnia wymogow. Przyciski FN nie dzialaja, usb 3.0 nie dziala, czytnik sd nie dziala, hdmi nie dziala.....

Czy ktos bylby tak dobry i poinstruowal mnie ktore sterowniki (i w jakiej kolejnosci) powinienem zainstalowac? Bardzo prosilbym o podanie nazw sterownikow z linka, ktorego wyzej podalem, poniewaz niektore z urzadzen maja po 2 lub 3 rozne sterowniki.

Swoja droga szkoda, ze jest to tak kiepsko rozwiazane. W Dell(u) wystrczylo sie zalogowac na strone, podac model i sterowniki i wszystkie potrzebne rzeczy instalowaly sie natychmiast.

Dzieki i pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, jeśli ejszcze nie znalazłeś odpowiedzi, to na amerykańskiej stronie supportu Sony znalazłem kolejność dla instalacji Win7. Mniej więcej, tak zawsze wyglądała procedura. Nie wiem, czy w ostatnim czasie się coś zmieniło, ale sterownik karty graficznej powinien być instalowany jako jeden z ostatnich.

 

Link do strony