anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SVE14A2V2ES nie widzi karty graficznej i głośna praca wiatraka

profile.country.PL.title
Spratus
Nowicjusz

SVE14A2V2ES nie widzi karty graficznej i głośna praca wiatraka

Od jakiegoś czasu męczę się z komputerem Sony Vaio SVE14A2V2ES. Brakuje niektórych sterowników, w tym sterowników karty graficznej. Problemem jednak jest to, że komputer nie widzi jej nawet. Nie mogę jednak "trafić" ze sterownikami do chipsetu aby wszystko zadziałało.
Karta graficzna dedytkowana nie jest niezbędna jednak głośna praca wiatraka (pełne obroty po 5 sekundach od włączenia cały czas). Próbowałem odczytać wartości temperatur przez SpeedFan jednak niewiele udało się tam uzyskać, znów przychodzi mi na myśl jedynie problem z chipsetem.
Czy znajdę gdzieś komplet sterowników do komputera SVE14A2V2ES dla systemu Windows 7? Jeśli nie to czy dla Windows 8.1? Dysk uległ niestety uszkodzeniu i nie ma możliwości skorzystania z partycji recovery.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Warto skonsultować to z naszym supportem:

 

https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

profile.country.PL.title
Spratus
Nowicjusz

Próbowałem - niewiele to dało.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Twój problem został zgłoszony do supportu Sony - oto ich odpowiedź:

Dla wskazanego modelu komputera dostępne są wyłącznie sterowniki dla systemu Windows 8/8.1, pobrać je można bezpośrednio z poniższej strony (w sekcji "Pliki do pobrania"):

https://www.sony.pl/electronics/support/laptop-pc-sve-series/sve14a2v2e?downloads-num=65

Proszę zalecić klientowi instalacje brakującego oprogramowania, głośna praca wentylatora prawdopodobnie związana jest z brakiem sterownika karty graficznej.

 

Pozdrawiam