anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SVE1511S1EW

profile.country.PL.title
gwiazda111
Poszukiwacz

SVE1511S1EW

Witam  

 

Mam taki problem.  Mialem windowsa 8.1 ...powrocilem do  Win 7 Proff.  lecz  nie moge  sobie poradzic ze strownikami do karty sieciowej LAN...   Bezprzewodowo siec dziala prawidłowo.  Sciagałem ze  strony Sony do tego modelu .. lecz napotym na bład , nie wiem co jest  przyczyna.

 

2 sprawa  to kalwisze funkcyjne mi nie dzialaja jak do instalowalem Utilites ...  to wyskoczylm mi bład  ze mam wadliwa Baterie ...   a jest oryginał i nigdy z nia nie bylo problemu. Po usunieciu Utilites   Blad baterii znikł.  

 

Pomozecie ? M.UM.U

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Czy kontaktowałes się już w tej sprawie z supportem?

profile.country.PL.title
gwiazda111
Poszukiwacz

tzn kogo masz na mysli ?? 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zgłosiłem Twój probel do supportu Sony - -oto ich odpowiedź:

Problem najprawdopodobniej spowodowany jest błędną kolejnością instalacji sterowników (zazwyczaj instaluje się sterowniki karty przewodowej przez sterownikami wifi), jednak w związku z zakończeniem wsparcia dla komputerów Vaio nie posiadamy informacji dotyczących sugerowanej kolejności instalacji sterowników dla komputerów Vaio. Problem baterii nie będzie występował, gdy nie są zainstalowane wszystkie sterowniki sprawdzające jej kondycję. Na stronie wsparcia produktu (tam, gdzie klient znalazł sterowniki) dostępny jest link do sprawdzenia, czy na podstawie numeru seryjnego bateria podlega programowi wymiany.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
gwiazda111
Poszukiwacz

wiele mi nie pomogli co do kolejnosci ... byc moze  to moze byc przyczyna ... ale juz zorbilem taki manewr ze usunałem wszytskie sterowniki karty  a nastep zaczał od  ste Lan  i  bez zmiany bylo... 

 

Jak by ktos mogł podrzucic kolejnosc to by bylo  fajnie  ... 

a jakie steroniki odpowiadaja za klawisze funkcyjn e?   zdaje  sie sa  tylko 3  i kolejnosc ich tez jest wazna  ? 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Hej!

 

Kilka lat temu jak jeszcze miałem VAIO, miałem podobny problem z klawiszami funkcyjnymi. Przy czym był to inny model i domyślnie tam Vista siedziała, ale kolejność była następująca i bardzo istotna:


VAIO event service
Reset
Sony DLL Utils
Reset
Install Sony shared Library
Reset