anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SVE1712Z1EB - kilka pytań od nowego użytkownika VAIO.

panda86
Nowicjusz

SVE1712Z1EB - kilka pytań od nowego użytkownika VAIO.

Witam,

 

posiadam wyżej wymieniony model i mam w związku z nim kilka pytań. Mianowicie od razu po jego kupnie zyrzuciłem W8, usunąłem partycje i zainstalowałem W7. Tutaj napotkałem sie na odrobine problemów.. Ostateczenie udało mi sie zainstalować wszystkie sterowniki i laptop generalnie działa poprawnie moim zdaniem.

 

Ale mam kilka pytań:

- czy jest jakiś soft do obsługi kamerki - sterowniki są ok / skype poprawnie wyświetla obraz jednak chciałbym odpalić kamerkę i np zrobić zdjęcie lub nagrać krótki filmik i wysłać np mailem.

- podobne pytanie mam odnśnie podświetlenia klawiatury, co prawda Mam już VAIO CONTROL CENTER i tam poniekąd mogę ustyawić opcje klawiatury, jednak interesuje mnie możliwość zmiany natężenia podświetlenia lub też podświetlenia wybranej części klawiatury (przykładowo "WSAD'u") - czy to w ogóle jest możliwe..? :slight_smile:

- czy "turboboost" w procesorach i5 / i7 sterowane jest za pomocą jakiegoś kontrolera czy można ręcznie włąćzyć / wyłączyć np 2 rdzenie?

- jest możliwość bezpiecznego podkręcenia karty 7650? - obecnie w stresie laptop osiąga temp. rzedu 50-60C* (60 nie przekroczył) - wydaje mi się że to dobry wynik / w spoiczynku 30-50 (bliżej 35-45 hdd/cpu/gpu).

 

Zastanawiam się jeszcze nad zainstalowaniem 8 z powrotem, ze względu na lepsze wsparcie oraz więcksza ilość softu.. + przejście do 8.1, niestety recovery poszło... a płytek żadnych nie mam - kupiłem sprzęt z 2 ręki.

 

Tym samym potrzebowałbym zakupić zaślepkę napędu optyczengo oraz nowy zestaw nóżek oraz innych gumowych "dodatków" - czy ktoś się orientuje gdize mógłbym to zdobyć ew, jakie referencje posiadają konkretne części?

0 ODPOWIEDZI 0