anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tablet Xperia Z5

profile.country.pl_PL.title
romanpawlowski
Poszukiwacz

Tablet Xperia Z5

  Czy może ktoś z czytających wie gdzie można niezbyt drogo zakupić szybę z dotykiem do tableta Sony Xperia Z5? Pękła sama z siebie. Nie była uderzona, ani przyciśnięta. Nie podlega gwarancji, a serwis za wymianę życzy sobie ponad 1/3 ceny nowego tableta. Ciekawe dlaczego sama szyba w Sony kosztuje tyle co cały, nowy tablet u konkurencji? Pomimo, iż posiadam sporo sprzetu tej firmy to NAJPRAWDOPODOBNIEJ ten tablet będzie moim ostatnim zakupem produktów Sony.

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Zapytania związane z tabletami należy kierować do Sony Mobile. Pod poniższym linkiem znajduje się support dla owych produktów:

http://support.sonymobile.com/pl/#/tablets

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.pl_PL.title
romanpawlowski
Poszukiwacz

Pod podanym adresem NIE MA informacji n/t tabletów Xperia Sony Z5.

To kpina z klientów. Teraz już wiem na pewno. To był mój ostatni zakup produktu tej firmy. Przekonałem się, że zależy Wam wyłącznie na wyciągnięciu pieniedzy od klienta, a dobro klienta macie głęboko w ..... . Od ponad miesiąca nie znaleźliscie czasu na informację o którą prosilem, natomiast co kilka dni potraficie przysylac informacje n/t nowych produktów. Niniejszym rezygnuję z waszych informacji. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Kolego nie słyszałem jeszcze nigdzie o tablecie Sony Xperia Z5. O Z4 owszem ale nie Z5.Oznaczenie Z5 było tylko dla telefonów Z5 Compact, Z5 i Z5 Premium.

Możesz się upewnić co do modelu o który pytasz.

 

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
romanpawlowski
Poszukiwacz

No a o modelu Z5 SGP 771 też nie słyszaleś??? Jest bardzo podobny do Z4,ale jednak troche się rózni. Był kupiony w Danii w komplecie ze smartfonem Z5. Fachowcy twierdzą, że  czesci od Z4 nie pasuja do niego

Nie tylko Ty nie słyszaleś. W wielu zakładach zajmujących się naprawami też nie slyszeli, a tam gdzie słyszeli to twierdzą, że części będą dostepne może za rok. W serwisie nie wierzą, że mogla pęknąc sama z siebie, a tak wlasnie było, i każą sobie za naprawę płacić ,,jak za zboże,, Teraz juz jestem pewien - nigdy więcej Sony (przynajmniej telefonów i tabletów). Na tv nie narzekam, a laptopy vaio miałem dwa i oba nic nie warte. Pzdr.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Oznaczenie SGP 771 odnosi się do modelu Xperia Tablet Z4. Proszę nie wprowadzać tu zamieszania, że istnieje coś takiego jak Tablet Z5. Nigdy nie było tabletu z takim oznaczeniem. W Danii także nie było takich produktów - link do duńskiej strony https://www.sonymobile.com/dk/products/tablets/?cpint=mn_sonymobile_tablets

 

profile.country.PL.title
Blczyk
Poszukiwacz

Szukaj pod hasłem: digitizer

Na znanym portalu aukcyjnym jest tego pełno.