anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Vaio Care - błąd i zawieszanie się programu

profile.country.pl_PL.title
Krrris
Początkujący

Vaio Care - błąd i zawieszanie się programu

Kupiłem dziś laptop Sony VAIO VPC-CA3S1E/R. Jest piękny, ale nie działa w nim program Vaio Care. Po jego odpaleniu wyskakuje błąd: "Program VaioShelld przestał działać" i wiesza się Vaio Care. Czy tak powinien działać nowy laptop z firmowym oprogramowaniem? Proszę o szybką pomoc.

9 ODPOW. 9
profile.country.pl_PL.title
Boratnia
Początkujący

Kupiłem laptopa dwa dni temu i występuje u mnie dokładnie ten sam problem. Mógłby ktokolwiek coś poradzić?

profile.country.pl_PL.title
Piotras123
Nowicjusz

Witam ! Kupiłem laptopa tydzień temu i występuje u mnie również ten sam problem z vaio care. Po uruchomieniu programu pojawia się informacja że . Program VAIOShell przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi cię jeśli istnieje dostępne rozwiązanie.I na tym koniec ! zawiecha!!! Czy jest ktoś kto pomoże ? gdzie interweniować! pomocy?! proszę?

Message was edited by: Piotras123

Message was edited by: Piotras123

profile.country.pl_PL.title
Krrris
Początkujący

Zgłosiłem sprawę do firmy Sony. W odpowiedzi przygotowali aktualizację oprogramowania Vaio Care - http://www.sony.pl/support/pl/product/VPCCA3S1E_R/downloads/EP0000261054_6055

Niestety po jej zainstalowaniu problem nie zniknął. Kolejna telefoniczna konsultacja z Sony, a w jej wyniku:

1. KONIECZNE JEST POSTAWIENIE SYSTEMU OD NOWA Z UKRYTEJ PARTYCJI.

2. Wyłączenie dostępu do sieci (internetu).

3. Wyłączenie automatycznych aktualizacji Vaio i Windows.

4. W tym momencie Vaio Care powinno działać - jeśli nie trzeba dzwonić do Sony na infolinię 801 382 462

5. Włączamy sieć.

6. Ręczne pobranie tej samej aktualizacji http://www.sony.pl/support/pl/product/VPCCA3S1E_R/downloads/EP0000261054_6055

7. Zainstalowanie jej.

Super sprawa. Zgrywanie danych, reinstalacja systemu i ponowne instalowanie oprogramowania, własnych programów i ustawień - kilka godzin zabawy GRATIS. Ale mam nadzieję, że to przyniesie oczekiwany efekt - działanie Vaio Care...

UDAŁO SIĘ!

Powyższa procedura zadizłała - Vaio Care "już" działa na moim kompie.

Message was edited by: Krrris

Message was edited by: Krrris

profile.country.pl_PL.title
rosin75
Początkujący

Ja niestety użytkuję laptopa już od kilku miesięcy i nie mam możliwości poświęcenia całego dnia (plus kilka kolejnych dni na dogrywanie elementów o których zapomniałem). Proszę o rozwiązanie tej sytuacji bez konieczności ponownej instalacji systemu.

profile.country.pl_PL.title
rosin75
Początkujący

  .

Message was edited by: rosin75

profile.country.pl_PL.title
DamianSmeja
Początkujący

Musisz zadzwonic na infolinie techniczna i wyjasnic problem.

Ja ostatnio mialem to samo co wy, wyslalem go do serwisu i okazalo sie ze wadliwy dysk byl.

Teraz wszystko sprawnie dziala takze aktualizacje do CARE

profile.country.pl_PL.title
jacalup
Początkujący

ja mam ten sam problem z Vaio Care. Po ściągnięciu pliku nie odpala się nawet kreator instalacji VAIO CARE. Dysk nie wykazuje uszkodzeń - przynajmniej ich nie było przy instalacji i ponownym sprawdzeniu.

profile.country.PL.title
obuwnik4
Poszukiwacz

u mie tez przestal dzialac vaio care

profile.country.PL.title
obuwnik4
Poszukiwacz

u mie jest to samo