anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Vaio Fit E SVF521C6EW i NFC

profile.country.PL.title
jerzy666
Poszukiwacz

Vaio Fit E SVF521C6EW i NFC

Witam,

 

Posiada laptopa Vaio FitE(model jak w temacie) i mam pytanie co do funkcjinalności NFC...co można przez nią przesyłać? Bo próba przesłania zdjęć poprzez Xperię Z kończy się komunikatem na telefonie, że urządzenie odbierające nie pozwala na transfer tak dużych plików....

Narazie przez NFC Xperia Z <-> Vaio udało mi się przesyłać linki ze stron www...

5 ODPOW. 5
JanioM
Użytkownik

ja posiadam Vaio Fit Multiflip 13 i przy sparowaniu go z Xperia Z Ultra mam taką samą sytuacje, jedyne co można przesyłać to linki do stron. Chyba NFC to kolejny nadmuchany marketingowy balon, z którego szybko schodzi powietrze :wink:

JanioM
Użytkownik

Witaj Jerzy,

Udało Ci się doprecyzować informację odnośnie NFC? Ze mną mailowo skontaktowało się sonysupport odnośnie moojego zapytania dotyczącego menedzera audio w laptopie i braju możliwości jego uruchomienia i dodatkowo poruszyłem temat NFC ... i nie dostałem odpowiedzi niestety!

profile.country.PL.title
jerzy666
Poszukiwacz

Witam,

 

Z tego co udało mi się zrobić z NFC to tak:

- podłączyć bezprzewodowe słuchawki do Vaio

- przesłać link www z Xperii do Vaio

- Xperię wykorzystać jako nadajnik, a Vaio jako głośnik do odtwarzania muzyki

Więcej możliwości ta funkcja chyba nie ma niestety.

JanioM
Użytkownik

Witam,

Możesz podpowiedzieć jak streamować muzykę z xperii do vaio? Ja mam info od sony, że ... "Ponadto pragnę poinformować, iż połączenie NFC w notebookach Vaio nie posiada możliwości przesyłania plików. Jest to możliwe wyłącznie w przypadku udostępniania linków do stron internetowych lub do map Google." Więc fajny bajer jest tylko możliwości ograniczone do minimum ech

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
jerzy666
Poszukiwacz

Czyli ten NFC to naciągane ***** i tyle.

 

Musisz przede wszystkim sparować urządzenia i potem jak włączysz Walkman w Xperi będziesz miał funkcję throw. I już powinno działać :slight_smile: jakoś tak to było, bo tego nie używam, a tylko raz sprawdzałem jak się sprawuje :slight_smile: