anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VAIO FZ21M problem z recovery.

nas2kany
Początkujący

VAIO FZ21M problem z recovery.

Witam. Od dłuższego czasu próbuję utworzyc recovery discs przy użyciu oprogramowania Sony recovery. Non stop wyskakuje mi błąd Runtime error! c:\program files\sony\vaio recovery\launcher.exe. Próbowałem aktualizowac instalujac patche 1.1.4.7 oraz 1.1.4.8 do recovry i nic. Usunelem punkty przywracania systemu bo ograniczaly mi drastycznie pojemnosc dysku. Prosze o pomoc. potrzebuje tych plyt... Z góry dziekuje za zaangażowanie 😉 :thinking:

18 ODPOW. 18
nas2kany
Początkujący

Czy nikt nie potrafi mi pomóc ?????

grundi68
Początkujący

mam od tygodnia laptop i już drugiego dnia ,zgodnie ze stanowczą sugestią vobisu,zrobiłem płytki recovery,bez większych problemów ale pamiętam,że w pewnym momencie zadzwoniłem do sklepu po jakąś poradę. moze zadzwoń na infolinię sony (0801)albo do sklepu,który ci sprzedał laptopa? sorki,ze nic więcej ci nie pomogę .pamiętaj,że do tego potrzeba aż trzech płyt dvd.

pozdrawiam grundi68

grundi68
Początkujący

aaaaaaa właśnie sobie przypomniałem ,miałem problem bo wybrałem polskojęzyczną wersję visty i facet z vobisu wysłał mi patcha poprawiającego działanie vaio recovery w wersji polskiej.
zapisałem na blaszaku -karta sd i wgrałem do lapka,pomogło od razu.

odmi
Początkujący

Witam. Od dłuższego czasu próbuję utworzyc recovery discs przy użyciu oprogramowania Sony recovery. Non stop wyskakuje mi błąd Runtime error! c:\program files\sony\vaio recovery\launcher.exe. Próbowałem aktualizowac instalujac patche 1.1.4.7 oraz 1.1.4.8 do recovry i nic. Usunelem punkty przywracania systemu bo ograniczaly mi drastycznie pojemnosc dysku. Prosze o pomoc. potrzebuje tych plyt... Z góry dziekuje za zaangażowanie 😉 :thinking:


robisz recovery na czystym systemie po instalacji czy na uzywanym ?

przybytek
Początkujący

Mam ten sam problem co kolega z pierwszego posta. Wyskakuje mi ten sam blad. Jesli to wazne - staram sie utworzyc Recovery Discs jakies 3 tygodni od postawienia Visty..

nas2kany
Początkujący

gdzie na nowym...mam juz lapciaka od ponad miesiaca 😞 mam odinstalowac wszystko ? znalazlem opcje restore c: drive , reinstall programs and drivers.... troszke boje sie z niej skorzystac... jest tam napisane ze formatuje c: instaluje OS i sterowniki ale boje sie ze korzysta z plyt recovery a nie z tej ukrytej partycji ... nie wie ktos jak to dziala? bo jakby korzystalo z tego co ma na tej partycji to by bylo bardzo fajnie 🙂 zrobilbym ten restore, a pozniej na swiezutkim systemie poprobowal z instalowaniem patchy do recovery i robieniem tych plyt ....

nas2kany
Początkujący

To mi wyslalo SONY w tej kwestii...odpisałem,zobaczymy co zrobią.

"Thank you for contacting us. This is normal as outlined in the user manual. When it is blinking, this indicates that it is over it's recommended charging requirement.
For the recovery problem, please do as follows;
Please confirm that you have the original oem operating system on the unit. Please switch on the Vaio and immediately start tapping the F2 key. This will present you with the BIOS. Take down the serial number from here and update the case with it.
Please also do as follows;
1. Click the Start button.
2. Type (without quotes) "regedit" in the Start Search box.
3. Press Enter.
4. Click Continue at the User Account Dialog box.
5. In the Registry Editor window, expand the following folders on the left of the screen:
HKEY_LOCAL_MACHINE\ SYSTEM\ CurrentControlSet\ Control\ NIs\ Language"
Please take down the values from the pane on the right and update the case here.
We look forward to your response. "

Napisze jak tylko skrobną coś na ten temat.

odmi
Początkujący

gdzie na nowym...mam juz lapciaka od ponad miesiaca 😞 mam odinstalowac wszystko ? znalazlem opcje restore c: drive , reinstall programs and drivers.... troszke boje sie z niej skorzystac... jest tam napisane ze formatuje c: instaluje OS i sterowniki ale boje sie ze korzysta z plyt recovery a nie  z tej ukrytej partycji ... nie wie ktos jak to dziala? bo jakby korzystalo z tego co ma na tej partycji to by bylo bardzo fajnie 🙂 zrobilbym ten restore, a pozniej na swiezutkim systemie poprobowal z instalowaniem patchy do recovery i robieniem tych plyt ....



Generalnie przed instalacja Vista Ultimate pobawilem sie recovery i dziala bez problemow.


Uruchamiasz kompa wciskasz o ile pamietam F8 lub F10 (musisz sprawdzic) i startuje recovery, przywracasz caly dysk i masz lapciaka jak ze sklepu (tylko przegraj sobie wczesniej dane bo skasowane zostanie wszystkie). Mysle ze wtedy nagrasz plytki bez problemow.

moebius_vaio
Początkujący

Mam ten sam problem, po uruchommieniu Vaio Recovery Center wyskakuje mi komunikat: Launcher: Failed to create empty dokument.