anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Vaio sam się włącza

ROZWIĄZANE
mare37
Użytkownik

Vaio sam się włącza

Ludzie nie kupujcie tych złomów. W trybie uśpienia sam się włącza po paru godzinach. Kpina jak można taki sprzęt orodukowac i za jakie pieniądze. Nie wart złamanego grosza.
17 ODPOW. 17
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


mare37 napisali:
Panel sterowania>centrum akcji>konserwacja>automatyczna konserwacja>odznaczyc zezwalaj na wznawianie...

Czy uważasz, że to procedura dająca rozwiązanie problemu?

 

Będę wdzięczny za Twoją odpowiedź.

mare37
Użytkownik

Oczywiscie. Dziala idealnie. Laptop nie wybudza sie samoczynnie z uspienia.
sitek-28866
Poszukiwacz

Informatyk z 20 letnim stażem, a tak panikuje w związku z jednym prostym ustawieniem 🙂

Miałem to samo, włączył się sam dokładnie o godz. 3:00 w nocy ale paniki nie było. Wyłączyłęm w podanych ustawieniach i jest ok i nic się samo nie włącza.

 

pozdrawiam

mare37
Użytkownik

Nie smiej sie chłoptasiu bo to wyłaczanie to jest pikuś. Chodzi o wyłaczenie po aktualizacji do win 8.1 i vaio care. Poza tym co ty sobie myslisz ze jak informatyk to ma sie znac na wszystkich systenach? A jak idziesz do dentysty to ci w uszy zaglada? Troche szacunku. Dopiero co przeszedlem na nowe systemy. 20 lat temu zaczynalo sie od dosa o ktorym ty nie masz pojecia bo wychowales sie na okienkach. Bye
profile.country.PL.title
msterna
Poszukiwacz

Z ciekawości zapytam. O co chodzi z tym wyłączniem po aktualizacji do 8.1 i vaio care?

 

tutaj znalazłem jeszcze opis narzędzia do rozwiązywania podobnych problemów....

mare37
Użytkownik

O to, że pomimo, że masz ustawione w planie zasilania, zeby przechodził w stan uśpienia to tego nie robił. Dioda od baterii cały czas migała. Tylko hibernacja pomagała.

ma11ma11
Poszukiwacz

ja też się zgadzam, aby nie kupować sony, od 4 tygodni naprawiają mi kompa, wiecie co to znaczy nie mieć kompa przez 4 tygodnie, naprawa na gwarab=ncji, cudo, pewnie nic nie zaplacę i przyjechali po niego i przywozą, wspaniała obsługa, jak napisałam skargę to mi odpisali, że dziekują za kontakt, tylko ja musiałąm kupić nowy komputer, zwrócą mi kasę? Kupiłam lenowo, jak by kto pytał. Nie kupować sony, niczego, to żart , kpina z klienta, dostarczanie części w dzisiejszych czasach trwa 3 tygodnie. wstyd.
profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

@ma11ma11 bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Sprawa jest aktualnie rozpatrywana przez nadrzędny dział. Kiedy otrzymamy odpowiedź, niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą telefoniczne. Przepraszamy, że naprawa się tak przedłużyła.