anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VAIO SVE1513F1EB - problem z monitorem. Pomocy!

profile.country.PL.title
Graf_71
Nowicjusz

VAIO SVE1513F1EB - problem z monitorem. Pomocy!

Czołem, 

Jestem użytkownikiem lapka VAIO SVE1513F1EB, który sprawował się całkiem dobrze mimo wieku, ale po kolejnej aktualizacji Ms Windows (10) ekran laptopa przestał działać. Ekran zewnętrzny (po HDMI) działał, więc wycofałem zmiany i wszystko było ok. Niestety później sytuacja się kilkukrotnie powtarzała, więc reinstalowałem różne sterowniki (np. do karty graficznej - AMD Radeon HD 7650M) i odświeżałem system, aż monitor zaczynał działać. Obecnie (po kilku takich akcjach) już mi się nie udaje odzyskać monitora (pozostaje całkiem czarny, a ekran zewnętrzny działa bez problemu). Wierzę, że problem jest softwarowy, a nie hardware'owy, choć program testujący Vaio Care w ogóle nie widzi wbudowanego monitora - i nie ma z tym problemu.

Bardzo będę wdzięczny za pomoc (najlepiej inną niż rada powrotu do ustawień początkowych i Win 8), bo obecnie zrobił mi się komputerek stacjonarny :-(.

Pozdrawiam.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Jak się orientuję to chyba nie ma oryginalnych sterowników do Vaio pod windows 10. Bardzo możliwe, że tutaj leży problem. Myślę, że odpowiedź prędzej znajdziesz na jakiejś grupie/forum dot. Komputerów.