anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Vaio VPCF13M1E - przejście na Windows 10

profile.country.pl_PL.title
gosiatomekl
Poszukiwacz

Vaio VPCF13M1E - przejście na Windows 10

Witam

Czy ktoś zmieniał już system na Win 10 w tym modelu VAIO.Od nowości mam Win 7.Czy po przejściu nie ma problemów ze sterownikami ,czy wszystko jest ok?

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy 

 

w przypadku pytań dotyczących produktów Sony Vaio prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższego formularza

http://services.sony.pl/support/pl/contacts/email 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

wozawis32
Nowicjusz

SZANOWNI PAŃSTWO,

 

JESTEM UŻYTKOWNIKIEM LAPTOPA PAŃSTWA, SONY VAIO VPCF13M1E-H, NR SERYJNY 27530868-5000652, ZAKUPIONEGO 11.12.2010, Z PREINSTALOWANYM WINDOWS 7 HOME PREMIUM. OBECNIE, Z ZACHOWANIEM USTAWIEŃ FABRYCZNYCH, NA KOMPUTERZE ZAINSTALOWANY JEST WINDOWS 7 ULTIMATE I SYSTEM FUNKCJONUJE BARDZO DOBRZE.

 

UPRZEJMIE PROSZĘ O ODPOWIEDŹ:

 

1/ CZY MOGĘ SKORZYSTAĆ Z BEZPŁATNEGO UAKTUALNIENIA DO WINDOWS 10 PRO, OFEROWANEGO PRZEZ MICROSOFT DO 29.07.2016- TERAZ, ZAKŁADAJĄC, ŻE SYSTEM I POWIĄZANE Z NIM URZĄDZENIA- JAK DRUKARKI, BLU-RAY ITP.  BĘDĄ FUNKCJONOWAŁY PRAWIDŁOWO? JEŚLI NIE- TO DLACZEGO? I-

 

2/ KIEDY MOGĘ BEZPIECZNIE UAKTUALNIĆ OBECNY SYSTEM WINDOWS 7 ULTIMATE DO WINDOWS 10 PRO? PO UKAZANIU SIĘ WIĘKSZEJ AKTUALIZACJI ZBIORCZEJ WINDOWSA? SP1 DO WINDOWSA 10? W INNYM TERMINIE? W OGÓLE NIE UAKTUALNIAĆ SYSTEMU DO CZASU  PRZESŁANIA PRZEZ PAŃSTWA STEROWNIKÓW DO WINDOWS 10 PRZEZ VAIO UPDATE?

 

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA WYCZERPUJĄCĄ ODPOWIEDŹ.

 

Z POWAŻANIEM- WOJCIECH ZAWISZA,****

 

Powód edycji: podawanie prywatnych danych jest sprzeczne z zasadami Społeczności. Zachęcam do korzystania z dostępnej na forum opcji "wiadomości prywatne".

profile.country.pl_PL.title
gosiatomekl
Poszukiwacz

Witam

Panie Wojtku czy otrzymał Pan jakąś odpowiedz nazadane pytanie?Czy może już zainstalował Pan sobie Windows 10 jeżeli tak to jak się sprawuje?

Pozdrawiam.

wozawis32
Nowicjusz

TAK, ODPOWIEDŻ SONY- SONY NIE ZALECA UAKTUALNIENIA DO WINDOWS 10.