anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VGN-AR41E i plyty ze sterami i Vista ?? jak powinno byc ?

moto360
Początkujący

VGN-AR41E i plyty ze sterami i Vista ?? jak powinno byc ?

Witam,,jestem w irlandi i zakupilem w sklepie w.w model i mam pytanie ,jest tam zainstalowany system Vista Home Premium i jest naklejka na przodzie i na dole z serialem, i mam pytanie czy powinienem takze dostac plyte z Vista (skoro nie mam to co zrobic w razie formatu )?? i sterowniki na plycie ??

Z góry dzieki za odpowiedz.

2 ODPOW. 2
digitka
Początkujący

Witam,,jestem w irlandi i zakupilem w sklepie w.w model i mam pytanie ,jest tam zainstalowany system Vista Home Premium i jest naklejka na przodzie i na dole z serialem, i mam pytanie czy powinienem takze dostac plyte z Vista (skoro nie mam to co zrobic w razie formatu )?? i sterowniki na plycie ??

Z góry dzieki za odpowiedz.


Te laptopy mają specjalną partycję "Recovery" do odzyskiwania systemu. Ale płyta też powinna być.

bellanicola
Początkujący

Przy moim VGN-FZ21M przy zakupie nie bylo zadnych plyt. Widze ze gdzies kolo 10 GB jest przeznaczonych na zapasowy windows . Ja sobie to tak zrobilam, dysk podzielilam na C i E pozniej zrobilam zabiespieczenie na CD dysku C przez Gohst . Jak mi cos nie dziala na C to wkladam CD z Gohst i instaluje jeszcze raz i wcale nie potrzebuje Recovery CD. Zeganm