anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

vgn-fs515b sterowniki i inne

scare
Początkujący

vgn-fs515b sterowniki i inne

witam serdecznie,

przeinstalowałem windowsa z wersji deutch na polską i pozbyłem się przy tym sterowników, nie mogę ściemniać ekranu z klawiatury, regulować głośności, touchpad nie działa jak powinien.
Wie ktoś skąd mogę takowe pobrać, znalazłem już kilka wersji pod ten model i nic nie działa.

Mam tez problem z napędem, jak się rozpędza to jest strasznie głośny i aż szarpie całym laptopem, czy kupiony za granicą mogę oddać w polsce na gwarancji?

jesli ktoś się pofatyguje to z góry bardzo dziekuję

pozdrawiam
Paweł

5 ODPOW. 5
scare
Początkujący

hm...

nie ma nawet jakiegoś admina tego forum, aby mógł cokolwiek poradzić użytkownikom ??

Powoli właśnie przez serwis zacznę chyba odchodzić od urządzeń sony.

I nie o to chodzi ze sa na tej stronie i jak ktoś jest taki czub ze nie potrafi poszukać to jego wina, chodzi o to ze część sterowników nie działa z moim kompem mimo iż jest doń dedykowana!

scare
Początkujący

hm...

nie ma nawet jakiegoś admina tego forum, aby mógł cokolwiek poradzić użytkownikom ??

Powoli właśnie przez serwis zacznę chyba odchodzić od urządzeń sony.

I nie o to chodzi ze sa na tej stronie i jak ktoś jest taki czub ze nie potrafi poszukać to jego wina, chodzi o to ze część sterowników nie działa z moim kompem mimo iż jest doń dedykowana!

craschone
Początkujący

Cześć tu masz wszystko do swojego modelu co potrzebujesz
Wejdz tu

scare
Początkujący

Cześć tu masz wszystko do swojego modelu co potrzebujesz
Wejdz tu




dzięki oczywiście skorzystałem z porady, ale tego o co mi chodziło wciąż nie osiągnąłem przez 6 miesięcy, moze ma ktoś pomysł na to jak przywrócić do życia touchpada, tzn. jego funkcję odpowiadającą skrolowi w myszce.
jeździło się paluchem po prawej części touchpada przewijając dokumenty/strony w dół i w górę, brakuje mi tego. Instalowałem już wszystko co dedykowane do mojego modelu i nic!

Jeszcze jeden mam problem, mianowicie nie jest wyświetlana ikona memory stick w oknie mojego komputera, i nie wiem jak spowodować wyświetlanie odpowiedniej ikony, oczywiście to tylko estetyka ale denerwuje mnie to

http://img217.imageshack.us/img217/2416/memorystickxx2.png

scare
Początkujący

Cześć tu masz wszystko do swojego modelu co potrzebujesz
Wejdz tu




dzięki oczywiście skorzystałem z porady, ale tego o co mi chodziło wciąż nie osiągnąłem przez 6 miesięcy, moze ma ktoś pomysł na to jak przywrócić do życia touchpada, tzn. jego funkcję odpowiadającą skrolowi w myszce.
jeździło się paluchem po prawej części touchpada przewijając dokumenty/strony w dół i w górę, brakuje mi tego. Instalowałem już wszystko co dedykowane do mojego modelu i nic!

Jeszcze jeden mam problem, mianowicie nie jest wyświetlana ikona memory stick w oknie mojego komputera, i nie wiem jak spowodować wyświetlanie odpowiedniej ikony, oczywiście to tylko estetyka ale denerwuje mnie to

http://img217.imageshack.us/img217/2416/memorystickxx2.png