anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VPCSE1e1e po reinstal nie przełącza karty graficznej + inne probelmy

profile.country.PL.title
Dawid_K96.
Poszukiwacz

VPCSE1e1e po reinstal nie przełącza karty graficznej + inne probelmy

Witam. Jestem po reinstalacji systemu na moim sony vaio vpcse1e1e, reinstal na ten sam system win7. 64 bit, jednak mam problem ze sterownikiem do karty graficznej AMD. pobrałem sterowniki, w menedżerze urządzeń w rozwinięciu opcji "karty graficzne" widnieje AMD 6600M and 6700M series" jednak laptop nie przełącza grafiki podczas grania a filmy na youtube klatkują w obojętnie jakiej rozdzielczości i na obojętnie jakiej przeglądarce a wiatrak chodzi na pełnych obrotach. W biosie nie widzę możliwości przełączenia grafiki, podobnie jest również w AMD Catalyst Center. Ponadto nie mogę wgrać sterowników dla PCI Simple Communications oraz w "nieznane urządzenie" - Intel(R) HM67 Express Chipset Family LPC Interface Controller - 1C4B.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

Sugeruję skontaktować się z autoryzowanym serwisem, gdzie przeprowadzą kompleksową analizę problemu i zaproponują rozwiązanie. Najbliższy serwis możesz znaleźć tu: https://locator.sony/pl_PL/servicecenters/?zoom=5&latitude=52.16045&longitude=19.33594

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, a próbowałeś z oryginalnymi sterownikami ze strony Sony, czy ściągałeś ze strony producenta karty?