anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Windows

ROZWIĄZANE
dorjan74
Poszukiwacz

Windows

Witam

Mam pytanie-jak odzyskać klucz do windowsa?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Office prosi o klucz produktu Windows? To dziwne. Możesz wrzucić print screena?

 

Z tego co wiem, Office był na tym VAIO zainstalowany w wersji próbnej więc po pewnym czasie, aby pracować, konieczne jest wpisanie kodu aktywacyjnego, ale nie Windows tylko Office.

 

McAfee w standardzie posiada 30 dniową subskrypcję, potem jeśli chcemy nadal mieć ochronę, trzeba wykupić rozszerzenie subskrypcji.

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Napisz coś więcej o swoim sprzęcie, o tym Windowsie...jeśli to Windows 8 to pozwól, że zacytuję Ci rozwiązanie problemu związanego z brakiem naklejki z tego WĄTKU

 

"Win 8 ma klucz zapisany w biosie i nie potrzeba go podawać przy ponownej instalacji, a więc takowa naklejka z kluczem licencyjnym, jest już zbędna"

 

Pozdrowienia!

dorjan74
Poszukiwacz

to model SVE 14A2M6EP win8>8.1 dlaczego więc program "office oraz McAfe prosi mnie o klucz produktu win?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Office prosi o klucz produktu Windows? To dziwne. Możesz wrzucić print screena?

 

Z tego co wiem, Office był na tym VAIO zainstalowany w wersji próbnej więc po pewnym czasie, aby pracować, konieczne jest wpisanie kodu aktywacyjnego, ale nie Windows tylko Office.

 

McAfee w standardzie posiada 30 dniową subskrypcję, potem jeśli chcemy nadal mieć ochronę, trzeba wykupić rozszerzenie subskrypcji.