anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

brak możliwości przedłużenia gwarancji na obiektyw SEL90M28G

profile.country.PL.title
kukbqt
Nowicjusz

brak możliwości przedłużenia gwarancji na obiektyw SEL90M28G

Witam, po rejestracji produktu dostałem e-mail z info że mogę przedłużyć gwarancje o rok, niestety link nie działa i po kliknięciu na link dostaję ERROR jak niżej, nie mogę przedłużyć gwarancji, CO ROBIC DROGIE SONY ????

 

<Error>
<Code>AccessDenied</Code>
<Message>Access Denied</Message>
<RequestId>7DCE854A327B7D87</RequestId>
<HostId>vW1TTbeA7EogsjNI06hEypUcw5D3mkM3lPR7PpTlguaXNnScfYgXnsONaSPuDnHTMGlIE27WN9U=</HostId>
</Error>
5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Jakub_Badelek
Poszukiwacz

Mam to samo z innymi produktami - wygląda na to że serwery padły...

profile.country.PL.title
Jakub_Badelek
Poszukiwacz

Ja jeszcze dodam że dzieją się dziwne rzeczy... nie otrzymałem vouchera/rabatu na obiektyw mimo że aparat który zakupiłem bierze udział w tej akcji. Co więcej, moje zarejestrowane produkty same się zdublowały z dziwnymi wartościami (kraj zakupu Andora, dziwny kod produktu).

 

W międzyczasie przeszło mi jedno przedłużenie gwarancji. Wrócę do tematu wieczorem a jak dalej będą problemy to nie wiem trochę co robić bo nie da się nawet wejść do opcji pomocy technicznej 😕

profile.country.PL.title
kukbqt
Nowicjusz

Dodam jeszcze że KONTAKT na stronie www nie działa, niema gdzie zgłosić problemu

profile.country.PL.title
Jakub_Badelek
Poszukiwacz

Próbuj. Mi się udało za którymś razem. Serwery coś szwankują. Ew. odłóż sprawę do jutra.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, przesłałem twoje zapytanie do supportu. Poniżej wklejam odpowiedź.

 

Witaj!

 

Proszę zapoznaj się z informacjami zawartymi na stronie:

 

https://www.sony.pl/electronics/exwarranty

 

Dodatkowo upewnij się, iż potwierdzasz rejestrację (wpisanie kodu) przez właściwy formularz:

 

https://bit.ly/38j6Sl4

 

Polecam również zresetowanie historii przeglądania wraz z plikami cookies, ewentualna zmiana przeglądarki może również wyeliminować niedogodność.