anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Cashback

profile.country.PL.title
Arek_czewa
Nowicjusz

Cashback

Jak na razie mam mieszane uczucia jeśli chodzi o promocję Cashback. Kilka dni temu, zachęcony w/w promocją kupiłem obiektyw SEL1020 (brałem pod uwagę obiektyw konkurenyjnej firmy, i nie ukrywam, że to obiecana cena przeważyła o moim wyborze). Okazuje się, że samo zgłoszenie jest dość zawiłe, a wymagane załączniki sprawiają, że towarzyszy mi uczucie, że traktowany jestem jak oszust. Jak na razie popełniłem błąd załączając zdjęcie numeru seryjnego na opakowaniu, a nie wyciętego z opakowania, w związku z czym musiałem uzupełnić zgłoszenie i w dalszym ciągu czekam na pozytywne rozpatrzenie. Zobaczymy jaki będzie finał, trochę szkoda bo promocja trwa jeszcze kilka miesięcy i myślałem także o innych zakupach. Myślę też, że tak skonstruowana procedura wyklucza udział w promocji ludzi, którzy nie czują się swobodnie w internecie. Takie czasy?!

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
DonGrigori
Użytkownik

"Zniszczone" pudełko to swego rodzaju zabezpieczenie przed klientami, którzy brali cashback i zwracali towar do sklepu. Nie tylko Sony tak konstruuje regulamin. 

Dzorcz
Nowicjusz

A czy ktoś już dostał ten cashback ja złożyłem wszystko 23.09 i do dzisiaj nie dostałem zwrotu pomimo akceptacji dokumentów które przesłałem 

profile.country.PL.title
D3Fcon
Nowicjusz

Ja też nie dostałem. Nie pamiętam kiedy złożyłem wniosek ale jakieś 1.5 tygodnia temu minął termin z regulaminu.