anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaką wybrać torbę?

m4rYjUsh3k
Początkujący

Jaką wybrać torbę?

Witam. Co polecacie za torbę z niżej wymienionych. Być może ktoś z was ma jakiś model i mógł by opisać czy sprawdza mu się czy nie, czy korzystny zakup itp... Chciał bym w nim trzymać aparat, 2 obiektywy i inne pierdoły.
LSC-AMSC30
-----BDF
-----SC20
-----SC5
-----AMFM11

11 ODPOW. 11
leszek_krk
Początkujący

ja osobiście gdybym miał kupować drugi raz to kupił bym plecak,z przegródkami i miejscem na laptopa i różne inne rzeczy:)Mam zwyczajna torbę kupioną w media markt za około 100zł.Nie ogólnie nie narzekam,ale na dłuższe wyprawy się nie nadaje bo jest po prostu nie wygodna:)Ja lubię aktywnie spędzać czas i torba w moim przypadku nie była zbyt przemyślanym zakupem,a plecak mam zwykły turystyczny,owijam aparat w bluzę i ruszam w teren:P

profile.country.pl_PL.title
koteczek11
Początkujący

http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=38&t=408"%20target="_blank

polecam lekturę wątku.

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Witam mam torbe i napewno juz wiecej jej nie wezme w plener,polecam plecak powiem tak wez statyw pare obiektywow i torbe zobaczysz co sie bedzie dzialo, :slight_smile:

Arek_-----
Początkujący

Odświeżam temat :) Czytałem ten drugi temat o futerale ale tam już większość linków wygasła i temat dość wiekowy :P
Więc wracając do tematu :D Muszę zakupić plecak/torbę (chyba plecak lepiej się sprawdza, jak uważacie?) ma być to na a350, fajnie byłoby gdyby miał jakieś miejsce na dodatkowy obiektyw i lampę bo z czasem chcę dokupić :) A i jeszcze z ceną to tak hmm cena/jakość tak do ok 300zł ale najlepiej jakieś rozsądne oferty ;) Możecie coś polecić? ;)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Odświeżam temat :) Czytałem ten drugi temat o futerale ale tam już większość linków wygasła i temat dość wiekowy :P
Więc wracając do tematu :D Muszę zakupić plecak/torbę (chyba plecak lepiej się sprawdza, jak uważacie?) ma być to na a350, fajnie byłoby gdyby miał jakieś miejsce na dodatkowy obiektyw i lampę bo z czasem chcę dokupić :) A i jeszcze z ceną to tak hmm cena/jakość tak do ok 300zł ale najlepiej jakieś rozsądne oferty ;) Możecie coś polecić? ;)




2 posty wyżej :smileyrolleyes:

koteczek11 napisał(a):

http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=38&t=408"%20target="_blank

polecam lekturę wątku.

Arek_-----
Początkujący

Lajam napisał(a):

Odświeżam temat :) Czytałem ten drugi temat o futerale ale tam już większość linków wygasła i temat dość wiekowy :P
Więc wracając do tematu :D Muszę zakupić plecak/torbę (chyba plecak lepiej się sprawdza, jak uważacie?) ma być to na a350, fajnie byłoby gdyby miał jakieś miejsce na dodatkowy obiektyw i lampę bo z czasem chcę dokupić :) A i jeszcze z ceną to tak hmm cena/jakość tak do ok 300zł ale najlepiej jakieś rozsądne oferty ;) Możecie coś polecić? ;)




2 posty wyżej :smileyrolleyes:

koteczek11 napisał(a):

http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=38&t=408"%20target="_blank

polecam lekturę wątku.



Polecam czytanie ze zrozumieniem :smileymrgreen:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Polecam czytanie ze zrozumieniem :nauseated_face:


W wątku z linka padło kilka propozycji toreb, to nie były same futerały :P .... od tego czasu nie nastąpiła jakaś rewolucja w technologii produkcji. Uwagi o braku zrozumienia kierowane są więc pod zły adres :smileytwisted:

Generalnie pooglądaj sobie produkty LowePro lub Tarmaca. Sklepy to chyba potrafisz sobie znaleźć w sieci :smileymrgreen:
Masz tam zdjęcia co i w jaki sposób wchodzi do każdej torby...pytanie tylko czy będziesz kupować torbę adekwatną do tego co posiadasz obecnie, czy planujesz wersję rozwojową z miejscem na dodatkowe akcesoria. 300 zł to budżet który pozwoli trochę powybrzydzać ;)

Arek_-----
Początkujący

Lajam napisał(a):

Polecam czytanie ze zrozumieniem :nauseated_face:


W wątku z linka padło kilka propozycji toreb, to nie były same futerały :P .... od tego czasu nie nastąpiła jakaś rewolucja w technologii produkcji. Uwagi o braku zrozumienia kierowane są więc pod zły adres :smileytwisted:

Generalnie pooglądaj sobie produkty LowePro lub Tarmaca. Sklepy to chyba potrafisz sobie znaleźć w sieci :smileymrgreen:
Masz tam zdjęcia co i w jaki sposób wchodzi do każdej torby...pytanie tylko czy będziesz kupować torbę adekwatną do tego co posiadasz obecnie, czy planujesz wersję rozwojową z miejscem na dodatkowe akcesoria. 300 zł to budżet który pozwoli trochę powybrzydzać ;)



Właśnie o taką pomoc mi chodziło :D W chwili obecnej mam sam aparat ale planuję rozwój więc potrzebne jest coś co pomieści dodatkowe akcesoria :) Co byś polecił plecak czy torbę? Bardziej myślę o torbie bo pewnie będzie mi się zdarzało latać z aparatem na motocyklu i wtedy torba raczej będzie się średnio sprawdzać :P Polukam torby tych firm które poleciłeś a co sądzisz o tym http://www.allegro.pl/item557911226_ple ... urier.html ?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

a co sądzisz o tym http://www.allegro.pl/item557911226_ple ... urier.html" target="_blank ?


Widzisz....i dlatego szukanie czegoś dla siebie na podstawie opinii innych ludzi nie jest najlepszym rozwiązaniem. Bo ja tego plecaka bym w życiu nie wziął bo dla mnie jest po prostu za mały. Może obejrzyj sobie LowePro Fastpack 200 :)