anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Maf 80-200 4,5-5,6

Alf300
Początkujący

Maf 80-200 4,5-5,6

Witam

Mam w zastaw wypożyczony do jutra obiektyw Maf 80-200 nie jest to może nic specjalnego ale nisko budżetowe :nauseated_face:

Zrobiłem kilka fotek na 200 mm bo w sumie tylko ten zakres w tym obiektywie mnie interesuję...

Mam do Was ogromną prośbę luknijcie na te fotki czy jak na ogniskową 200 mm ujdą czy to porażka pstrykam na razie w domu ... Jak myślicie zostawić sobie na razie czy odpuścić cena ostateczna to 130 zł.....


.... Fotki wykadrowane i wyostrzone po pomniejszeniu (delikatnie)

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Alf300 napisał(a):



Mam do Was ogromną prośbę luknijcie na te fotki czy jak na ogniskową 200 mm ujdą czy to porażka pstrykam na razie w domu ... Jak myślicie zostawić sobie na razie czy odpuścić cena ostateczna to 130 zł.....


kurcze tele za taką kaskę
fajne :-)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Alf300
Początkujący

kris

Znalazłem faceta co ma na razie nie drogo obiektywy tak mi się wydaje ma też tele 100-400 firmy mi nie znanej ale Na P :D i ciekawy bo obiektyw cały biały ceny nie ustalił ale oscylował coś koło 300-400 zł

zamieszczę fotkę próbna wykonaną z tego tele na 400 mm

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Jeśli sądzisz, że możemy Ci pomóc oceniając zdjęcie zmniejszone do 800 pix to stawiasz nam bardzo trudne warunki. Wstaw na jakiś serwer pełnowymiarowe fotki i najlepiej zdjęcia bez lampy błyskowej.

Obiektyw 100-400 to najprawdopodobniej taki Soligor http://cgi.ebay.pl/Soligor-Objektiv-100 ... 240%3A1318

Alf300
Początkujący

Ok Lajem masz rację .... co prawda stałem się już jego właścicielem ale to raczej ze względu na cenę ...

Co do tego białego to było coś takiego jak ten z linka tylko całe białe ale niestety sprzedawca nie może ustalić sobie ceny za ile by chciał takie coś sprzedać

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

130 zł za ten 80-200, to sam bym dał. Przydałby mi sie do analoga mojej kobiety. Zawsze jest problem, jak wyjeżdża, bo nie ma nic długiego i płacze, gdy ptaszki jej uciekają.

------------------------------
fotoamator
Alf300
Początkujący

Szkoda Tadziu że nie odezwałeś się wcześniej to bym ci sprzedał (niestety pozbyłem się go już)