anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowe obiektywy - brak plomby

profile.country.PL.title
eagle1234
Poszukiwacz

Nowe obiektywy - brak plomby

Cześć wszystkim,

 

Kupilem body i 2 nowe obiektywy na oficjalnej stronie sony polska, zapłaciłem przelewem z odbiorem osobistym w sklepie. Ogromnie się zdziwiłem gdy dostałem 2 obiektywy w pudełkach bez plomb. Body było zaplombowane. Po rozmowie ze sprzedającym, okazało się, że rzekomo sklep dostaje już otwarte pudełka z obiektywami. Zadzwoniłem więc na infolinie do Sony Polska, gdzie zostałem zapewniony, że wszystkie nowe produkty wyjeżdzają z fabryki w zaplombowanych pudełkach.... Wróciłem szybko do sklepu - sprzedawca twierdził, że wszystkie pudełka po obiektywach są bez plomb, gdy chciał mi to udowodnić, otwierając szafkę, okazało się, że jest kilka obiektywów w pudełkach z plombą, a reszta rzeczywiście bez....

 

Myślicie, że zostałem oszukany i dostałem np. powystawowy przedmiot albo taki, który przyszedł z gwarancji?

Zabrałem od sprzedawcy oświadczenie, że dostałem obiektywy bez plomb, jutro będę dzwonił na infolinie...

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Cześć, 

 

Sprawdzimy z naszym supportem technicznym i poprosimy o poradę co zrobić w takiej sytuacji. 

 

Pozdrawiam, 

Barbara_K

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, otrzymaliśmy następującą odpowiedź z supportu.

 

Jeśli obiektyw był oryginalnie w zestawie z body w oddzielnym opakowaniu zbiorczym, to może nie być na nim dodatkowego zabezpieczenia.

Obiektywy sprzedawane oddzielnie, nie w zestawach powinny być zaplombowane.


 

profile.country.PL.title
eagle1234
Poszukiwacz

W mojej sprawie został również utworzony ticket do rozwiązania, a poniżej informacja, którą otrzymałem finalnie. Co za informacyjny chaos.....

 

clipboard_image_0.png