anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Prosze o poradę.

profile.country.pl_PL.title
petra-----
Początkujący

Prosze o poradę.

Witam.Prosze o szczere doradzenie mi(bez wymadrzania sie i pouczania mnie :slight_smile:

24 ODPOW. 24
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

jankowalski napisał(a):

Proponuje jednak zmianic "aparat" sony na normalny sprzet np. Canon lub nikon.
po pierwsze tanszy,
po drugie o wiele mniejsze ziarno (sony juz przy 400 iso ma potezne ziarno),
po trzecie wiecej obiektywów do wyboru i wiele zamienników ni firm sigma, tamron, tokina,
po czwarte popularniejszy - wiecej Twoich znajomych ma canony i nikowy (mozesz pozyczac optyke),
a po piate łatwiejszy canon czy nikon w obsłudze.
Pozdrawiam


:smileyhappy:

Miałeś kiedykolwiek jakąkolwiek lustrzankę w ręku?
Bo mam wrażenie, że powielasz tylko sieciowe "mądrości" i tak naprawdę nie masz kompletnie pojęcia o czym piszesz.

Nie chce mi się rozbierać tego co napisałeś na "atomy", ale dawno już nie czytałem takich wyssanych z palca bzdur. :smileytwisted:
I nie chodzi mi nawet o to że krytykujesz aparaty Sony - takich postów widziałem wiele, tyle że w miejsce Sony wstawiano inne marki

meow_fiz
Początkujący

najlepszy argument nr 5:)

oldguest
Początkujący

jankowalski napisał(a):


po czwarte popularniejszy - wiecej Twoich znajomych ma canony i nikowy (mozesz pozyczac optyke),



Większość moim znajomych ma Alfe i to nie z mojego powodu ;) A ten co ma Nikona a w sumie 2x D300 (co jak jednego wysłał na serwis musiał kupić drugiego żeby wywiązać się z umowy) tak go wkurza że rozmyśla nad A900. Najbardziej go rozbroił temat bezprzewodowego pilota do tego modelu ;)

profile.country.pl_PL.title
petra-----
Początkujący

Hej! No dzieki Lajame ,dzieki bardzo. Bo jak przeczytałam ze ktos mi tam "propnuje zmienic sony na nikona...itp ",to mną zatrzesło.Wyraznie napisałam na poczatku ze prosze o rade,bo własnie ZAKUPIŁAM, nie znalazłam,wygrałam czy ukradłam sony 350,iec ot tak,pstryk,nie "zmienię" go nawet gdybym chciała.Ale nie chce :D Tak jak Lajamie radziłes wybiore sie do punktu sony i poprosze o mozliwosc wypróbowania roznych obiektywów.Jak narazie to moje zdjecia mnie POWALAJą!! ;-) Serio!!! No zobaczcie fote głupiego aniołka na choinke,zrobiłam je z bardzo bliska kitem :) wklejam link : http://www.vpx.pl/foto,dsc0002722.html
Jeszcze dodam ze to juz zmniejszona wersja do niecałych 100kB :) Pozdrawiam!!

profile.country.pl_PL.title
petra-----
Początkujący

P.S.Po wejsciu w moj link z aniołem kliknijcie na niego w celu powiekszenia :)