anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

QUADRALITE STROBOSS 36 DO SONY

profile.country.PL.title
Lena0109
Nowicjusz

QUADRALITE STROBOSS 36 DO SONY

https://www.zakupfoto.pl/pl/p/Quadralite-Stroboss-36-do-Sony/5346

 

myslicie ze bedzie okej do mojego sony alfa 68??? 

stroboss 60 nie moge nigdzie dostac 😞 help me please :grin: 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Lampa będzie działać, ale czy spełni Twoją definicję "bycia OK" to już ciężko odpowiedzieć. Nie wiem czego oczekujesz od lampy i w jakich warunkach ma się sprawdzić.

 

Pozdrowienia!

profile.country.PL.title
Lena0109
Nowicjusz

Czy sprawdzi się w warunkach o trudnym oświetleniu ?? Typu Kościół? Bo to jest moja zmora! Będę robiła reportaż z chrzcin i bez lampy ani rusz na ramie warunki. 
Obecnie robię tez sesje świąteczne i softbox nie do końca daje radę muszę coś mieć dodatkowego 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@Lena0109  napisał(a):

Czy sprawdzi się w warunkach o trudnym oświetleniu ?? Typu Kościół? Bo to jest moja zmora! Będę robiła reportaż z chrzcin i bez lampy ani rusz na ramie warunki. 


Lampa służy do doświetlania, nie do oświetlania. Jeśli kościół jest ciemny to musisz znaleźć kompromis między światłem zastanym, a siłą bysku. Jeśli nie masz doświadczenia, możesz przeżyć trochę frustracji. Za mocny błysk i za niskie ISO sprawią, że oświetlony będzie tylko pierwszy plan, a reszta będzie pogrążona w ciemności. Proponuję poćwiczyć sobie kiedy nie ma mszy w kościele. Wypróbuj różne ustawienia i zapisz te, które dają pożądany przez Ciebie efekt. 

 

Co do sesji świątecznych, co znaczy "softbox nie do końca daje radę"?