anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SAL-70400G 70-400mm

Lars9-----
Początkujący

SAL-70400G 70-400mm

Drogi FotoTeam (dzień bez wazeliny to dzień stracony) ;)
Na stronach niektórych sklepów już pojawiły się oferty dot. pierwszych egzemplarzy obiektywu 70-400mm. Jak narazie cenyc wahają się od 6000-7200zł.
Mam 2 pytania:
-jaka będzie cena obiektywu w salonach SONY(i kiedy tam trafi)?
-Jak ma się SAL-70400G to telekonwertera 1.4x. Ma szansę działać przy AF? Na amerykańskich forach znaleźli się szczęśliwcy, którzy nie musieli manualnie ustawiać ostrości z telekonw.. Proszę o sprawdzenie tego aspekyu. ;)

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
Jacek80
Poszukiwacz

Sorry, że odkopuję stary temat, ale nie chcę zakładać kolejnego, podobnego ;)

Sam jestem zainteresowany tym obiektywem i próbuję znaleźć sugerowane ceny Sony, bo różnica w sklepach jest bardzo duża. Kiedyś na sony.pl dostępny był właśnie taki cennik w PDF-ie, a teraz coś go znaleźć nie mogę. Ma ktoś na niego namiary?

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Obawiam się, że nic takiego nie istnieje - bo nawet cena referencyjna - podawana przy składaniu zamówień przez sklepy, nijak ma się do rzeczywistości.
Bierzesz tam gdzie jest taniej i masz pewność o solidności sklepu.

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Jacek80 napisał(a):

Sam jestem zainteresowany tym obiektywem i próbuję znaleźć sugerowane ceny Sony,


Lepiej nie szukaj :smileyhappy:

profile.country.PL.title
Jacek80
Poszukiwacz

Chodzi o to, że w jednym ze sklepów jest promocja do końca stycznia i jestem ciekaw jakiej ceny można spodziewać się od lutego. Do tego w e-sklepach cena tego obiektywu jest rozbieżna nawet o 2 000 zł i nie wiem czy na gwałt szukać kasy ;)

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Cena referencyjna może odbiegać o kolejne dwa tysiące :c20

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

A ile wołają za niego w tej promocji?

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

:c37 Najtaniej w sieci jest za niecałe 5200, najdrożej prawie 7000 więc rozbieżność duża .
Więc jeśli cena tego szkiełka jest poniżej tych 5200 to bierz ,używki chodzą w granicach 4100do 4300 ,można w tej cenie wyrwać egzemplarz jeszcze na gwarancji.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Jacek80 napisał(a):

Sorry, że odkopuję stary temat, ale nie chcę zakładać kolejnego, podobnego ;)

Sam jestem zainteresowany tym obiektywem i próbuję znaleźć sugerowane ceny Sony, bo różnica w sklepach jest bardzo duża. Kiedyś na sony.pl dostępny był właśnie taki cennik w PDF-ie, a teraz coś go znaleźć nie mogę. Ma ktoś na niego namiary?


ciesze się, że chociaż Ty potrafisz przejrzeć dział, zanim otworzysz kolejny wątek :smileythumbsup:
Kiedyś był PDF z referencyjnymi cenami, nie mniej jednak ze względu na pewne regulacje w polskim prawie już nie ma takiego cennika. Szkoda, ale co zrobić - takie mamy prawo.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Jacek80
Poszukiwacz

no i zamówiłem (niecałe 5200zł) :c3
teraz musze czekać aż do poniedziałku... myślałem że wczoraj, ew. dzisiaj przyjdzie :c69