anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TEST: Sony 70-300 mm f/4,5-5,6 G SSM

profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

TEST: Sony 70-300 mm f/4,5-5,6 G SSM

Sony 70-300 mm f/4,5-5,6 G SSM

;)

grzybki z barszczem
39 ODPOW. 39
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Pytanie? Czy do :c56 550 warto zainwestować w ten obiektyw tz.sony 70-300mm f/4,5-5,6 G SSM.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

wojkra napisał(a):

Pytanie? Czy do :c56 550 warto zainwestować w ten obiektyw tz.sony 70-300mm f/4,5-5,6 G SSM.


Do każdej :c56 warto.
Obiektyw jest znakomity. :smileythumbsup:

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

wojkra napisał(a):

Pytanie? Czy do :c56 550 warto zainwestować w ten obiektyw tz.sony 70-300mm f/4,5-5,6 G SSM.



a ja bym zadał inne pytanie czy do 70-300G warto inwestować w A550 :) WARTO!

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Lajam,Alcazar dziękuję za utwierdzenie mnie w wyborze ponieważ nie byłem pewien czy 550-tka może być wyposażona w obiektyw wyższej klasy.Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

wojkra napisał(a):

Lajam,Alcazar dziękuję za utwierdzenie mnie w wyborze ponieważ nie byłem pewien czy 550-tka może być wyposażona w obiektyw wyższej klasy.Pozdrawiam.


to jest częsty błąd w logice. Obiektyw (w sprzęcie) jest najważniejszy. Korpus ma zdecydowanie mniejsze znaczenie. Dla mnie kiedyś lustrzanka kojarzyła się tak, że obiektyw musiał być droższy od korpusu, bo o obiektyw w tej parze jest najważniejszy :smileymrgreen:
Miłego użytkowania - ostatnio trochę tym obiektywem fotografowałem (podpiętym do a55) i byłem zadowolony :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
redlupota
Początkujący

Interesowało by mnie porównanie Sony 70-300G do Minolty 70-300 w wersji pierwszej ( beercan) oraz ostatniej czyli N . Bo przykładowe zdjęcia w tym teście są takie "cyfrowe" .
Minolta ładniej rysuje obraz i ma lepsza plastykę kolorów .

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

redlupota napisał(a):

Minolty 70-300 w wersji pierwszej ( beercan)


beercan to raczej 70-210/4 :c20

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

redlupota napisał(a):

Interesowało by mnie porównanie Sony 70-300G do Minolty 70-300 w wersji pierwszej ( beercan) oraz ostatniej czyli N . Bo przykładowe zdjęcia w tym teście są takie "cyfrowe" .
Minolta ładniej rysuje obraz i ma lepsza plastykę kolorów .


Nie było Minolty 70-300. Była Minolta 75-300. I ta Minolta jest odpowiednikiem Sony 75-300.

Nie ma tu co porównywać. Sony 70-300 G w każdej kategorii wypada o niebo lepiej.
Jego wadą jest tylko cena i (subiektywnie) niefortunne umieszczenie pierścienia ogniskowej.
Poza tym to obiektyw kompletny.

redlupota napisał(a):

Minolty 70-300 w wersji pierwszej ( beercan)


beercan to raczej 70-210/4 :c20


Niekoniecznie Michale.
Była wersja 75-300 również nazywana w ten sposób, choć to raczej była "big beercan" - http://www.dyxum.com/lenses/Minolta-AF-75-300-F4.5-5.6_lens52.html

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

marcin napisał(a):

Sony 70-300 mm f/4,5-5,6 G SSM

;)


Nie warto.
Ryszard Rduch robi zdjęcia tylko kitowymi obiektywami,na swoim blogu przekonuje iż umiejętnie robiąc zdjęcia kitem uzyskuje efekt lepszy niż większość sprzętowych onanistów na forach internetowych.
Dodam że jest bardzo przekonywujący,a już paru jego czytelników wystawiło na allegro swoje nowe aparaty sony...
Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

photomusic napisał(a):

marcin napisał(a):

Sony 70-300 mm f/4,5-5,6 G SSM

;)


Nie warto.
Ryszard Rduch robi zdjęcia tylko kitowymi obiektywami,na swoim blogu przekonuje iż umiejętnie robiąc zdjęcia kitem uzyskuje efekt lepszy niż większość sprzętowych onanistów na forach internetowych.
Dodam że jest bardzo przekonywujący,a już paru jego czytelników wystawiło na allegro swoje nowe aparaty sony...
Pozdrawiam.


Masz jakieś swoje argumenty :smileyquestion: Chętnie posłucham :smileymrgreen:

Pozdrawia Starosta :grin: