anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TEST: Sony Vario-Sonnar 24–70 mm F2.8 ZA SSM

profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

TEST: Sony Vario-Sonnar 24–70 mm F2.8 ZA SSM

TEST: Sony Vario-Sonnar 24–70 mm F2.8 ZA SSM

:D

grzybki z barszczem
29 ODPOW. 29
profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Dziękuję Marcinie za link.
Test jest bardzo ciekawy.

profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

DOSKONALY obiektyw. Zasluguje na najwyzsze oceny (i cene). Bije na glowe obiektywy Canon/Nikon. Mam go i uwazam, ze nie moglem wybrac lepiej. Niezauwazalna dystorsja i nieistniejacy problem aberracji. Nowszy obiektyw CarlZeiss 16-35 wypada juz wyraznie slabiej.
POLECAM wszytkim ten obiektyw. Moim zdaniem - nie ma lepszego.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

buzz napisał(a):

Bije na glowe obiektywy Canon/Nikon.


Rozumiem Twój zachwyt, ale tu zdrowo przesadzasz. Tamte obiektywy to ta sama półka - czyli profesjonalne, jasne szkła w zakresie 24-70mm. Odnoszę wrażenie, że Twoje opinie powstają wyłącznie na podstawie testów w sieci, tabelek, MTF-ów.

W sumie to Twoje wypowiedzi, kategoryzacje "lepszości" zupełnie przeczą temu co masz napisane w stopce...
Dobrych zdjec nie zrobisz Canonem, Nikonem, Pentaxem czy Sony - tylko glowa i umiejetnosciami.

profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

Wszedlem takze w system Sony tylko i wylacznie dla obiektywu CZ 24-70. Mam go i uwazam, ze jest rewelacyjny. Nic dodac, nic ujac. Tutaj naleza sie DUZE brawa dla Carl Zeissa. :c4

Zdjecia robisz glowa i umiejetnosciami... dalej to potwierdzam. Jedno nie przeczy drugiemu.

profile.country.pl_PL.title
Lesiu999
Początkujący

Lajam ma rację, to że ktoś zrobił "test" tego szkła i porównał go z odpowiednikiem C czy N i wyszło mu że ma kilka lini więcej w MTF wcale nie oznacza że bije je na głowę, oznacza tylko że to szkło nie musi się wstydzić stojąc na półce koło swoich odpowiedników innych firm.
Sony robi coraz więcej by użytkownicy ich aparatów nie musieli patrzyć zazdrosnym okiem na sprzęt konkurencji :) I chwała im za to :)
A tego typu wypowiedzi pokazują jak to nam ludziom potrzebne jest potwierdzenie słuszności własnego wyboru.

kotek------
Początkujący

Czy ktoś mógłby mi pomóc i wskazać, gdzie mogę zakupić ten obiektyw w dobrej oczywiście cenie ( Sony Vario-Sonnar 24–70 mm F2.8 ZA SSM) ?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

wypadałoby troszkę więcej napisać :rolling_eyes:
np. internetowa oferta czy chcesz kupić w sklepie fizycznie istniejącym
no i jeśli w sklepie to skąd jesteś.....

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
kotek------
Początkujący

Mogę kupić w sklepie "normalnym" lub w sklepie internetowym. Jestem z Podkarpacia.

xpressive
Początkujący

jeśli chodzi o canonowską wersję, to większość z nich na 2,8 to takie mydło, brak ostrości, że szok - koszt 6-7tysięcy ?... trzeba szukać i przebierać wersję 'idealną' przed zakupem...
Więc prawdą jest ze ten sonnar jest jednym z mistrzów świata w swojej ogniskowej. Nikonowski ponoć nie odbiega znacznie.