anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TEST: Sony Vario-Sonnar 24–70 mm F2.8 ZA SSM

profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

TEST: Sony Vario-Sonnar 24–70 mm F2.8 ZA SSM

TEST: Sony Vario-Sonnar 24–70 mm F2.8 ZA SSM

:D

grzybki z barszczem
29 ODPOW. 29
redlupota
Początkujący

Dla ostudzenia emocji polecam Wam te testy :
http://www.artaphot.ch/lens-comparisons/235-a900-zeiss-2824-70mm-sony-2828-75mm-424-105mm-minolta-4-4528-135mm-35-4528-85mm

Naprawdę podoba mi się taka forma testu . I zanim ktoś wyda sporo $$ na CZ czy Soniaka to może warto poszukać starej , dobrej Minolty ....

profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

kilka zdjec wykonanych tym obiektywem. W temacie poswieconym obiektywowi CZ 85/1.4 wstawilem inne zdjecia z tego samego wyjazdu oraz opisalem krotko co sie dzialo z aparatem... Nie bede sie zatem powtarzal.
Zalaczam zdjecia. Mam nadzieje, ze zacheca niezdecydowanych do zakupu tego obiektywu.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

szkoda, że takie malutkie (zawsze można skorzystać z zewnętrznego serwera np. sendspace.com itd.). EXIF również by się przydał (zwłaszcza w wątku o obiektywie) :c22

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Mnie te zdjęcia bardziej zachęciły do wyjazdu, a nie do zakupu :c20

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Lajam napisał(a):

Mnie te zdjęcia bardziej zachęciły do wyjazdu, a nie do zakupu :c20



:c20 Czyli do zakupu zniechęciły, bo po wykupieniu wyjazdu nie będzie już pieniędzy na kupno obiektywu :c20
:smileyhappy:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Na wakacjach dobrze się mi.....KIT sprawdził, serio.

profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

Wrzucam wieksze i z EXIFami.
Coz, bez statywu, z rzucajacymi sie dziecmi... Poruszone. Niestety :-(

Tommygun------
Początkujący

Nie jestem przekonany, czy te poruszone fotki oraz te zbyt mocno skompresowane mogą być dobrą reklamą dla tego bardzo zacnego szkiełka...

Przy takiej przysłonie mogłeś spokojnie dać iso 200.

profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

Nie tlumacze sie, bo zdjecia by mogly byc faktycznie lepsze, ale z wrzeszczacym dwulatkiem (mam dwoch takich), ktory szarpie sie na rekach, krzyczy ultra i infradzwiekami, w 40'C w cieniu, z plecakiem wypelnionymi kamyczkami...
...to i tak jestem zadowolony, ze cokolwiek sfotografowalem.
:-)

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

Czepiliście się oceny zdjęć a to nie jest galeria buzza :c6
Koniec offtopu oceńmy obietyw.
Sam obiektyw zrobił na mnie oszałamiające wrażenie ze względu na szybkość działania( testowany z a900 ) przewyższa 35 1.4 i 135 1.8 łapanie ostrości jest błyskawiczne, mówię o warunkach w jakich ja byłem czyli ostatni plener główna sala i półmrok.
Nie czytam statystyk, wykresów osiągów, zmieniałem obiektywy i porównywałem jak sobie dają radę 27-70 powala celnością i prędkością.
Taki czesio powinien być na start z body pewnie bym do dziś nic innego nie kupił, no może coś dłuższego. Cenowo wydaje mi się zbyt wysoko ale jak to CZ szybko nie stanieje.
Jaki obraz produkuję nie oceniałem na komputerze więc się nie wypowiem.