anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

a77mk2 + genesis reporter 180 jakie wyzwalacze radiowe HSS ?

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Daro77
Użytkownik

a77mk2 + genesis reporter 180 jakie wyzwalacze radiowe HSS ?

Mam problem jakie sterowniki będą działać na HSS ,aktualnie posiadam Aputure 2 trigmaster działają do czasu 1/250 jak mniej to widać kurtynę migawki .Na rynku pełno do C,N. Nie potrzebuję sterowania lampą tylko synchronizacji krótkich czasów .

Daro
Tagi (1)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, jeżeli faktycznie jest wersja dla sony (alledrogo nie jest do końca wyznacznikiem) to PHOTTIX ODIN ma hss

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, jeżeli faktycznie jest wersja dla sony (alledrogo nie jest do końca wyznacznikiem) to PHOTTIX ODIN ma hss

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Niestety zabawa z błyskiem bezprzewodowym dla krótkich czasów zawsze była problematyczna, szczególnie z lampami od firm trzecich.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Daro77
Użytkownik

Dzięki za podpowiedź  ,a ja znalazłem coś takiego :slight_smile: tylko photix się ceni ale trudno . http://xxxxxxxxxxxxxx

Daro

 

*wpis edytowano, ponieważ zamieszczanie adresów stron służących celom komercyjnym jest niezgodne z regulaminem forum

Daro
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Tylko ten co podałeś nie ma hss. A cena no cóż wg mnie jest adekwatna do możliwości sprzętu to nie jest tani chińczyk.

profile.country.PL.title
Daro77
Użytkownik

Witam .taki mi proponowali w sklepie i niby ma :slight_smile:Przechwytywaniehss.PNG

Daro
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

a wyżej w opisie "Atlas II wyzwala wybrane przez nas lampy z czasem synchronizacji do 1/250sekundy." wg mnie tylko ten co podałem ma synchro z czasami krótszymi niż 1/250sek

profile.country.PL.title
Daro77
Użytkownik

Jedyne co mogę zrobić to pojadę do sklepu i je podepnę ,jak coś to napiszę po zakupie czy działa :slight_smile:

Daro
profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Z czystym sumieniem mogę polecić Pixel King Wireles TTL flash Trigger.

Synchronizacja działa do 1/8000.Można również wyzwalać lampę studyjną (za pomocą fotoceli) błyskiem z lampy wyzwalanej tym urządzeniem. W takim przypadku lampa studyjna również synchronizuje się do 1/8000.

Co prawda miałem problem z dodatkowo dokupionym wyzwalaczem, lecz dystrybutor bez zbędnej dyskusji szybko wymienił na sprawny.

Używam tego do A99 i lamp Sony - Metz 58

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Mógłbyś nie wprowadzać innych w błąd wskazany przez Ciebie wyzwalacz pasuje do Sony, ale na starą stopkę, a tu chodzi o wyzwalacz pasujący do nowej stopki...(wiem, że do a99 dodawany zostawał adapter stopki, ale do a77mk2 nie, po za tym wg mnie dodatkowy element na złączu nie jest dobrym pomysłem)