anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

bank filmów a HDR-SR12E

sonos-----
Początkujący

bank filmów a HDR-SR12E

Witam,
Jestem szczęśliwym posiadaczem kamerki HDR-SR12E i chciałbym kupić jakieś urządzenie, które umożliwia magazynowanie filmów i odtwarzanie ich na telewizorze. Zależy mi na tym, aby cała operacja przegrywania i odtwarzania odbywała się bez udziału komputera.
Czy może ktoś polecić coś takiego?

13 ODPOW. 13
adam.malysz
Początkujący

sonos napisał(a):

Witam,
Jestem szczęśliwym posiadaczem kamerki HDR-SR12E i chciałbym kupić jakieś urządzenie, które umożliwia magazynowanie filmów i odtwarzanie ich na telewizorze. Zależy mi na tym, aby cała operacja przegrywania i odtwarzania odbywała się bez udziału komputera.
Czy może ktoś polecić coś takiego?



Oczywiście że jest kilka możliwości :) ja osobiście staram się trzymać materiał na dysku. Zawsze po montażu wypalam niebieskim laserem i taka forma kolekcjonowania jest dla mnie najlepsza. Na twardym czy chcesz czy nie w pewnym momencie robi się bałagan nad którym mało kto jest w stanie zapanować... dlatego rekomenduje kolekcjonowanie na krążkach blu-ray....

Znalazłem jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie. To urządzenie jest dla mnie nowością, ale powiem szczerze że na pierwszy rzut oka wygląda interesująco... WD TV HD Media Player co o tym myślicie?

Pees290
Początkujący

WD TV HD Media Player nie obsluguje polskich znakow w napisach.
Poza tym nie nadaje sie na archiwum, bo nie ma wlasnego nosnika, przynajmniej ten ktorego znalazlem na sieci.

sonos-----
Początkujący

Wielkie dzięki za wszystkie komentarze. :thumbsup:
Wygląda na to, że jednym z nielicznych urządzeń, które spełniają moje wymaganie, jest propozycja Pees290, czyli Popcorn Hour (wielkie dzięki Pees290). Z tego co zapewnia producent istnieje mozliwość przegrywania plików bezpośrednio z kamery, o ile kamerę da się podłączyć pod USB jak zwykły dysk.
Poszukałem jeszcze wsieci i istnieją inne urządzenia tego typu, np. IcyBox i EGreat. I wygląda, że wszystkie one mają podobne możliwośći. Może ktoś z forumowiczów ma któreś z nich i mógłby się podzielić swoją opinią?
Z góry dzięki.

adam.malysz
Początkujący

Pees290 napisał(a):

WD TV HD Media Player nie obsluguje polskich znakow w napisach.
.



Z tym stwierdzeniem nie mogę się zgodzić WD TV HD Media Player odtwarza polskie napisy z plików SRT (TXT trzeba przekonwertować na ten format), polskie czcionki są w pełni obsługiwane przez firmware 1.02.07. Ale dziękuję za odpowiedz :smileyugeek: