anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Catalyst Browse 2016 - problem

-Piotr-
Użytkownik

Catalyst Browse 2016 - problem

Witam serdecznie, mam poważny problem z tym programem - nie mogę zgrać plików z różnych kamer AVCHD dłuższych niż 2 GB. Napiszę po kolei. Wczesniejsza wersja ta z przyciskiem copy na dole ekranu działała OK, miesiąc temy sony zaktualizowało ten porgram do ver. 2016 przycisk copy jest po prawej stronie (to oczywiście nie ma żadnego znaczenia, ale piszę jak rozpoznać wersję). Pliki z kamery dluższe niż (czyt. wieksze) 2 gb windows widzi jako kolejny plik, a ten program widzi je jako kontunuacja pliku i mo on długość taką jak nagrywałem, na programie takie pliki mają znaczek dwóch połączonych kółek. Z tymi własnie plikami mam problem, program zgrywa je do 99% i nic, dioda przestaje mrugać w czytniku, program nie przechodzi do wgrywania nastepnego pliku, robię cancel, restart programu lub co drugi raz restart kompa i tak od nowa, mniejsze pliki wczytuje OK, stara wersja wczytywała wszystko OK, powiedzcie mi gdzie znajdę starą wersję lub co zmienić w tej aby działał poprawnie, pozdrawiam PIotr

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

sprawdzimy co może być przyczyną opisanej sytuacji i postaramy się podpowiedzieć/doradzić.

Wrócimy z informacją mozlwie jak najszybciej. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony 

-Piotr-
Użytkownik

Czekam i czekam, żadnych porad?