anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Instalacja PMB

KRIS37
Początkujący

Instalacja PMB

Witam!Mam problem ze znalezieniem strony do pobrania programu Picture Motion Browser.Miałem kiedys oryginalnie zainstalowany przy zakupie kamery ale po przeinstalowaniu systemu Vista program zniknął.Chcąc zainstalować go jeszcze raz okazało się że nie ma płyty i muszę zgłosić się do Sony.Prosze o pomoc!

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

PMB zawiera w sobie sterowniki do urządzenia itd. Teoretycznie program możesz ściągnąć tu:
http://support.sony-europe.com/dime/cam ... =odw_en_GB
Wybierasz sobie swój model kamery, otwiera Ci się okno i tam można ściągnąć. Dla niektórych modeli można ściągnąć obraz oryginalnej płyty z oprogramowaniem (np. dla XR520).
Poza tym możesz zgłosić się do Sony po kopię.

KRIS37
Początkujący

Dzięki Zimny! Zainstalowałem PMB ze stronki którą mi podałeś i wszystko poszło dobrze jesli chodzi o instalację. Zaimportowałem nowe filmy i zdjęcia AVCHD do tego programu i tylko zdjęcia poszły a filmy też poszły ale nie dokonał się analyzing i filmiki są pokazane jako uszkodzone i nie mogę ich otworzyć. Jaka może być przyczyna?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Miałem to samo. Już nie pamietam dokładnie jak to rozwiązałem. Z tego co mi świta, zainstalowałem najnowsze kodeki (korzystam z k-lite codec pack i opcja instalacji "lots of staff"). Kolejna sprawa, to jaką wersję PMB ściągnąłeś? Czy to była kopia Recovery disc, czy po prostu PMB? U siebie poza instalacją z dysku instalacyjnego zainstalowałem ponownie ten program:
http://support.d-imaging.sony.co.jp/www ... tcher.html
nie wiem na ile on jest potrzebny, ale zainstalowałem to.
Później przeprowadziłem ponowną analizę i wszystko działało. Podkreślam, że nie pamiętam dokładnie czy tylko te kroki robiłem, czy coś jeszcze. Jak nie będzie działało, to pisz.

KRIS37
Początkujący

Jeszcze raz dzięki za info Zimny! Zrobiłem aktualizację PMB ze strony Sony do najnowszej tzn; 4.01.03 i teraz wszystko hula jak trzeba. Zmieniły się ikony na pulpicie na najnowsze a otwierając program automatycznie zrobiła się analiza tych filmików które były uszkodzone.Dzięki i do usłyszenia!

nagdob
Początkujący

Gwoli formalności najnowsza wersja PMB to 4.2.10 - oczywiście do kamer!

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

a dokładnie 4.2.14 najbardziej rozbudowany,tu można zapoznać się co który posiada i jaki najbardziej nam by odpowiadał