anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak dodać komentarze do nagranego materiału?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jak dodać komentarze do nagranego materiału?

Mam taką sprawę. Do nagranego materiału chciałem dodać komentarze. Chodzi mi o takie chmurki jak np są czasami na youtube, albo w dodatkach na filmach z Blu Ray. Komentarze pojawiały by się na parę sekund i zanikały. Wiecie w czym to mogę zrobić?

4 ODPOW. 4
boston-----
Początkujący

A jakiego programu używasz do montażu? Na pewno PMB nie daje takich możliwości.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

boston napisał(a):

A jakiego programu używasz do montażu?



Przecież pisałem w innym wątku, też w nim uczestniczyłeś i nawet wypowiadałeś się...
Jak narazie najczęściej korzystam z PMB. Już sie przyzwyczaiłem, a program jest wygodny i szybki. Teraz przymierzam się do zakupu Pinnacle Studio 12. Parę dni temu ściągnąłem wersje trial, no i odpowiada mi. Oczywiście jeszcze wszystkiego nie umiem. Wszyscy go polecali, no i faktycznie jest w miarę OK. A wersja trial zajmuje 1.4 Gb! Można w nim robić takie komentarze?

oldguest
Początkujący

Zimny napisał(a):

Wszyscy go polecali, no i faktycznie jest w miarę OK. A wersja trial zajmuje 1.4 Gb! Można w nim robić takie komentarze?



Ja polecam jeśli musi być po polsku. Jeśli może być po angielsku zobacz sobie Vegas Movie Studio Platinum Edition na pewno dużo lepsze rozwiązanie. Przynajmniej się nie wiesza, szybko działa... Zresztą jak to Sony... ja byłem pod wrażeniem.

W dobrej cenie jest też pakiet Pro Pack

Trial jest tutaj:

http://www.sonycreativesoftware.com/dow ... iestudiope

boston-----
Początkujący

Zimny napisał(a):

Można w nim robić takie komentarze?


Polecam przewodnik po Pinnacle, jest on integralną częścią programu i jest po polsku...

A co do programu Sony to od jakiegoś czasu planuje go przetestować, może uda się w najbliższym czasie tego triala zainstalować...