anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaki wybrać program do montażu??

ziomek------
Początkujący

Jaki wybrać program do montażu??

Jaki wybrać program do montażu??

słyszałem o SONY VEGAS ale chciałbym najlepszy z najłatwiejszych darmowy najlepiej żeby był język Polski, aby bez problemów go używać...

z góry dziękuję...

17 ODPOW. 17
profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

a nie mówili czasem ile on kosztuje? może między 300-400zł jak tak to warto :)

trybas
Początkujący

obecna cena na allegro Apple Final Cut Studio 3 to ponad 2700 zł :c3 , natomiast Apple Final Cut Studio 3 Retail - wersja angielska w sklepie to wydatek ponad 4900 zł, :c25

spolMaxime1llyds
Początkujący

a gdzie jest dostępna testowa darmowa wersja sony vegas?

profile.country.en_GB.title
KubaW-----
Początkujący

Wiedziałem że tanie to to nie jest, ale podejrzewam że im to jedno :c3
Przekazywałem co widziałem :slight_smile:

oldguest
Początkujący

Maxime napisał(a):

a gdzie jest dostępna testowa darmowa wersja sony vegas?



Np. :smileyarrow:

gofer7
Początkujący

macie może jakiś linki z tutorialami do sony vegas?

Kass70
Początkujący

Najlepiej skorzystać z programu, który dobrze wpasowuje się w system i posiadany osprzęt. Jeśli chwycimy program, którego wymagania w stopniu minimalnym spełnia komp, to od samego początku spotykać będziemy zawieszki i inne niespodzianki. Pinnacle jest z założenia prostym programem do domowego montażu prywatnych filmów. Czymś innym jest Pinnacle Liquid, zwłaszcza w wersji Pro będący już dość skomplikowaną wersją oprogramowania. Można twierdzić, że najlepszy jest Final Cut, na którym pracuje TVN i będzie to prawdziwe twierdzenie jeśli posiadamy Maca, a le jeśli nie to zawsze jest AVID i zawsze jest najlepszy w dość przystępnej cenie Sony Vegas, zarówno jako Movie Studio jak i Pro.

profile.country.en_PL.title
paragraph22
Początkujący

na początek Sony Vegas jest ok. tym bardziej, że w montażu raczej korzysta się z cięcia przenikania, podstawowego CC i podst narzędzi obróbki dźwięku. co Vegas ma bardzo dobrze opracowane i niejednokrotnie wykorzystywane w profesjonalnej produkcji np TVP i inni. Zajmuje mało miejsca i nie pożera pamięci. Sam na tym czasem pracuję z montażystami. Co do Avida ma on niewątpliwie dużo zalet ale często do wykorzystania 100% możliwości oprogramowania potrzebny jest "nietani" hardware i tu zaczynają się schody... :D


Jak macie jakieś pytania co do SONY VEGAS chętnie odpowiem.

Pozdrawiam