anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kamera do "domowego" użytkowania

dirproduction
Początkujący

Kamera do "domowego" użytkowania

Witam forumowiczów!
Stoję przed ciężkim wyborem kamery. Kamera do "domowego" użytkowania, na początek. Pisząc "domowego" myślę o wykorzystaniu jej nie dla profesjonalnych produkcjach, tylko do "kręcenia dla przyjemności". Zaczynając od rodzinnych imprez, kończąc na spontanicznych nagraniach ciekawych sytuacji, może trochę sportu, jakieś okolicznościowe imprezy. Czyli wykorzystywana będzie w każdych warunkach.
Budżet jaki mam przeznaczony jest elastyczny. Nie jestem ekspertem w tym kierunku. Nie wiem czym dokładniej różnią się modele tańsze i droższe, jaki dla mnie będzie odpowiedni.
Zastanawiam się pomiędzy kamerami Canon i Sony. Domyślam się, że nikt tu nie będzie rozpisywał się na temat Canon, może Sony mnie przekona.
Co jest śmieszne, już prawie wybrałem kamerę, a tu Sony wypuściło nowe modele. I bądź człowieku mądry, analizuj od początku....
ps
w weekend raczej nie bedzie mnie przy komputerze, wyjeżdżam na narty (bez kamery :cry: )

30 ODPOW. 30
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Tak, tylko technologia poszła do przodu i często elektronika nadrabia. Wymuszanie sztucznych pikseli, zmiany algorytmów, nadpisywanie. Zdarza się, że końcowy rezultat może być taki sam, albo lepszy.