anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

masowe konwertowanie arw na jpg

Askatras
Początkujący

masowe konwertowanie arw na jpg

witam jakim programem a najlepiej imange data lightbox/converter
konwertować zdjęcia arw z sony a450 na jpg lub jpeg wiem że ww. programami mogę konwertować ale nie masowo. A chciałbym konwertować ponad 100 zdjęć bez utraty jakości kolorów i rozdzielczości.
Pozdrawiam

13 ODPOW. 13
cataris
Początkujący

kris napisał(a):

Tak samo jest z PSujem - przez niego nie potrafiłem przejść na RAWy. Obrzydzał mi je. Spróbowałem LR i tak już zostało. Teraz nie wyobrażam sobie fotografować wyłącznie w JPG :c20


Oj tam, oj tam :D .
Ja z kolei na początku obrabiałam RAWy w PSie, potem mój mężczyzna namówił mnie na Lightrooma i długo, długo z niego korzystałam. Teraz znowu wracam do PSa :P .

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

kris napisał(a):

Tak samo jest z PSujem - przez niego nie potrafiłem przejść na RAWy. Obrzydzał mi je. Spróbowałem LR i tak już zostało.

Jak mawiali starożytni Rzymianie: De gustibus non disputandum est... czy jakoś tak ;)
Bo ja mam dokładnie odwrotnie - nie wyobrażam sobie pracy z Lajtrumem, za to w PS-ie :smileythumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że PS w wersji CS5 jest nieporównywalnie lepszy od CS4.
Ja posiadam wersję czwartą i właśnie cały czas mam dylematy czy robić upgrade czy kupić Lightrooma - koszt podobny, ale komfort pracy z plikami RAW znaaacznie wyższy właśnie w LR.

Za Photoshopem stoją większe możliwości podczas późniejszej edycji i dopieszczenia zdjęcia.

Cóż...pewnie do końca roku zrobię i upgrade...... i dodatkowo kupię LR :slight_smile:

cataris
Początkujący

Lajam napisał(a):

Cóż...pewnie do końca roku zrobię i upgrade...... i dodatkowo kupię LR :slight_smile:


Najbardziej optymalne rozwiązania są najlepsze :P .