anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

namiot bezcienowy oswietlenie itp..witam

BORUBAR
Początkujący

namiot bezcienowy oswietlenie itp..witam

witam , posiadam namiot 80x80 lampy 3 x 600W temp 5600 mam problem z uzyskaniem jakiegokolwiek zadowalającego wyniku na białym tle jak nie przepalone to tło szare lub (niebieskawe czego przyczyną może być dołączone do namiotu białe tło według mnie jakby niebieskawe) to coś najbardziej przepalone to kula z kryształkami.
W aparacie balans bieli ustawiony na 5600.
wszelkie porady jak najbardziej mile widziane:)))
mniejsze problemy mam z czarnym tle lecz wszelkie uwagi również będą mile widziane..jest kilka paproszków lecz w tym wypadku możemy na nie przymknąć oko :c20

15 ODPOW. 15
BORUBAR
Początkujący

moim zdaniem - jeśli tylko masz możliwość przetestowania tego szkiełka (SEL 30mm f/3.5 macro), to zrób to. Być może dla Ciebie to będzie właśnie to.


niestety nie mam możliwości przetestowania tego szkiełka choć chętnie bym to zrobił i jak narazie zadowalam sie kitem i starym heliosem i jakoś wolę to drugie

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

BORUBAR napisał(a):

niestety nie mam możliwości przetestowania tego szkiełka choć chętnie bym to zrobił i jak narazie zadowalam sie kitem i starym heliosem i jakoś wolę to drugie


no ale jeśli jesteś z Warszawy, to nie wiem w czym problem. Sony Store czeka. Sony Centre (i to nie jedno) czeka. Możliwości masz :smileythumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
BORUBAR
Początkujący

Ale że jak mogę sobie taki obiektyw wypożyczyć czy tylko na miejscu go sobie sprawdzić??

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

BORUBAR napisał(a):

Ale że jak mogę sobie taki obiektyw wypożyczyć czy tylko na miejscu go sobie sprawdzić??


Myślę, że samo zapięcie wiele Ci da.
Jest wypożyczalnia, ale dla obiektywów do :c56
Niemniej jednak warto zadzwonić do Sony Store i zapytać o możliwość wypożyczenia obiektywu do NEX'a
Wypożyczalnia - SONY STORE

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
BORUBAR
Początkujący

super chętnie się skontaktuje i zapytm fajnie by było gdyby sie udało wypożyczyć takie szkiełko, dzięki kris :c20

kajtpol
Początkujący

Witam! Jestem zupełnie "zielony" i potrzebuję kilku porad. Chciałbym kupić aparat Nex 5N, który wykorzystywany będzie w 70% do wykonywania zdjęć z użyciem stołu bezcieniowego. Jakie powinienem zastosować lampy do stołu bezcieniowego i czy ten aparat to dobry wybór?
pozdrawiam
Paweł