anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Obiektyw Sony G Lens w kamerach.

Stormm
Początkujący

Obiektyw Sony G Lens w kamerach.

Witam wszystkich,

Sony w swojej najnowszej lini kamer wprowadził we flagowych modelach / HDR-XR520VE i HDR-XR500VE / "zaawansowany obiektyw Sony G Lens" :slight_smile: i tu moje pytanie :

Czy ten obiektyw jest na prawdę dużo lepszy od legendarnego Carl Zeissa, czy poprostu Sony lansuje swoją optykę wątpliwej jakości / w porównaniu do Carl Zeissa / ?

Byłem zainteresowany zakupem modelu HDR-XR520VE ale obiektyw Sony G, delikatnie mówiąc mnie zniechęcił do zakupu tego modelu.

4 ODPOW. 4
oldguest
Początkujący

Kamer jeszcze nie ma na rynku. Jak będą pewnie można będzie coś powiedzieć. Ale osobiście mi się wydaje że po prostu chodzi o to że Sony nie chce płacić za znak Zaisa, a obiektywy będą te same.

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

nie mogą być te same - to oczywiste
I raczej na pewno nie będą lepsze :)

sacrofilus-----
Początkujący

I obiektyw Sony i nowy przetwornik obrazu są lepsze od ClearVid CMOS i optyki Carl Zeissa. Widziałem na własne oczy. Filmy nagrywane nawet nocą są krystalicznie czyste, 0 szumów, dodatkowo nowy stabilizator obrazu i voice zoom - rewelacja. Do tego kamera jest mniejsza i posiada więcej funkcji, w tym wbudowany moduł GPS. Nie wierzycie, poczekajcie

AIBO-----
Początkujący

zwróćcie uwagę ze pierwsze obiektywy typu G pojawiły się w systemie alfa tzn w do lustrzanek cyfrowych. Czytałem wiele artykułów o tych lensach i opierając się na nich spodziewam sie samych dobrych efektów!!!!!!! poczekajmy, przetestujmy i się okaże.....